31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Gouden ring met parel 478
Gouden ring met parel

90 EUR

Slot 2340
Slot
Startprijs 60 EUR
4 Imari borden18e eeuws 6139
4 Imari borden18e eeuws
Startprijs 250 EUR
2 Chinese vazen, 18e eeuw 6143
2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Diverse zilveren bestekdelen 495
Diverse zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR
Vuurvergulde pendule 3637
Vuurvergulde pendule
Startprijs 250 EUR
Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Startprijs 150 EUR
Yixing theepot 6156
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Eiken tafelpendule 3654
Eiken tafelpendule

30 EUR

2 Zilveren miniaturen 512
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 60 EUR
Porseleinen Goebel, meisje Lore 6173
Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR
Tafelklokje 3671
Tafelklokje
Startprijs 100 EUR
Mahonie Biedermeier secretaire 4010
Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR
Armband bezet met stenen 529
Armband bezet met stenen
Startprijs 50 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6190
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

100 EUR

3 Makkumse borden 6207
3 Makkumse borden

80 EUR

Smedberg, landschap 1225
Smedberg, landschap

70 EUR

3 werken C.G Verburgh 1242
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 120 EUR
Mahonie commode 4027
Mahonie commode

340 EUR

Chinees diep bordje 6224
Chinees diep bordje
Startprijs 80 EUR
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

600 EUR

2 antieke vaasjes 2357
2 antieke vaasjes
Startprijs 40 EUR
Yixing vaas 6241
Yixing vaas

50 EUR