Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6 Zilveren lepeltjes, parelrand 246
6 Zilveren lepeltjes, parelrand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 805
Lot diverse sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vijf kralencolliers 812
Vijf kralencolliers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 813
Lot diverse sieraden

Resultaat:

20 EUR

Friese staartklok 3527
Friese staartklok
Startprijs 250 EUR
Weense 2-gewichten regulateur 3530
Weense 2-gewichten regulateur
Startprijs 250 EUR
Bronzen vrouwenbuste, gesigneerd Korfu 5115
Bronzen vrouwenbuste, gesigneerd Korfu
Startprijs 240 EUR
Verkocht
3 Barnstenen halskettingen 825
3 Barnstenen halskettingen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Barnstenen halsketting 826
Barnstenen halsketting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Amber broches en hanger 827
2 Amber broches en hanger

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12 Diverse ringen 262
12 Diverse ringen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren slatang 274
Zilveren slatang

Resultaat:

150 EUR

Diepeveen 1613
Diepeveen
Startprijs 50 EUR
Bronzen boedha 5121
Bronzen boedha
Startprijs 200 EUR
Bronzen zittende boedha, klein 5123
Bronzen zittende boedha, klein
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Cartel klok 3540
Cartel klok

Resultaat:

175 EUR

P.F. van Os, stalinterieur 1020
P.F. van Os, stalinterieur
Startprijs 1.000 EUR
Pendant Cornelis le Mair 1023
Pendant Cornelis le Mair
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Parelcollier met briljanten sluiting 302
Parelcollier met briljanten sluiting

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Compositie beeldje 5128
Compositie beeldje

Resultaat:

50 EUR

2 Bronzen fazanten 5129
2 Bronzen fazanten
Startprijs 250 EUR
Evert Moll, bloemstilleven 1028
Evert Moll, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Bakkersklok 3545
Bakkersklok

Resultaat:

140 EUR

J. v. Vuuren, boerderijen in landschap 1036
J. v. Vuuren, boerderijen in landschap
Startprijs 250 EUR