31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Verzilverde kelk met figuur 414
Verzilverde kelk met figuur
Startprijs 100 EUR
Bronzen engel lamp 2408
Bronzen engel lamp

270 EUR

J. van Kregten 1140
J. van Kregten

110 EUR

Delfts bord, 18e eeuw 6022
Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Naaitafeltje 4142
Naaitafeltje
Startprijs 430 EUR
2 Petroleumlampen 2425
2 Petroleumlampen

35 EUR

Snijwerk tafel adelaar 4159
Snijwerk tafel adelaar
Startprijs 250 EUR
Boulle likeurkeldertje 2442
Boulle likeurkeldertje
Startprijs 350 EUR
Gouden set met parels 427
Gouden set met parels

120 EUR

Armband bezet met stenen 431
Armband bezet met stenen

100 EUR

Hans Liska 1157
Hans Liska
Startprijs 200 EUR
Draaibaar messing sierkrukje 4176
Draaibaar messing sierkrukje

30 EUR

Grote smalle spiegel 4193
Grote smalle spiegel
Startprijs 170 EUR
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6039
Imari scheerbekken, 18e eeuw

500 EUR

Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

70 EUR

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje 444
Zilveren muntdoosje en loddereinflesje
Startprijs 100 EUR
Antieke porseleinen tafellamp 2455
Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR
Granaat collier + git collier 461
Granaat collier + git collier

60 EUR

Louis philippe tafel 4210
Louis philippe tafel
Startprijs 100 EUR
Reclamebord 2472
Reclamebord

25 EUR

Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Startprijs 150 EUR
Gouden ring met parel 478
Gouden ring met parel

90 EUR

Samovaar 2489
Samovaar

30 EUR

Hoekstoel 4227
Hoekstoel

30 EUR