31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

3 werken C.G Verburgh 1242
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 120 EUR
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

600 EUR

Antieke grammofoon 2221
Antieke grammofoon
Startprijs 30 EUR
2 Weense vaasjes 6056
2 Weense vaasjes
Startprijs 150 EUR
Biedermeier canapé 4061
Biedermeier canapé

150 EUR

Eendjes, onduidelijk gesigneerd 1259
Eendjes, onduidelijk gesigneerd

60 EUR

9 Duitse borden, ca. 1910 6073
9 Duitse borden, ca. 1910
Startprijs 160 EUR
Gesigneerd Tholen? 1942 1276
Gesigneerd Tholen? 1942
Startprijs 40 EUR
2 landschappen 19e eeuw 1289
2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Van Haanen dame bij vaas 1293
Van Haanen dame bij vaas
Startprijs 40 EUR
Stel trommelvormige tafeltjes 4078
Stel trommelvormige tafeltjes

430 EUR

R. Berends 1306
R. Berends

60 EUR

3 Porseleinen vogels 6090
3 Porseleinen vogels
Startprijs 90 EUR
Imari schotel, Arabische tekst 6108
Imari schotel, Arabische tekst

100 EUR

Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

600 EUR

Eikenkistje 4108
Eikenkistje
Startprijs 350 EUR
C. Gerritsen 1323
C. Gerritsen

100 EUR

Ovaal tablet met 2 taartschotels 6126
Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startprijs 80 EUR
4 Imari borden18e eeuws 6139
4 Imari borden18e eeuws
Startprijs 250 EUR
2 Chinese vazen, 18e eeuw 6143
2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Speeldoos met 5 platen 2238
Speeldoos met 5 platen
Startprijs 700 EUR
Engelse mahoniehouten stoel 4125
Engelse mahoniehouten stoel

120 EUR

Sven Atterling 1340
Sven Atterling

50 EUR

Naaitafeltje 4142
Naaitafeltje
Startprijs 430 EUR