31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje 444
Zilveren muntdoosje en loddereinflesje
Startprijs 100 EUR
4 Imari borden18e eeuws 6139
4 Imari borden18e eeuws
Startprijs 250 EUR
2 Chinese vazen, 18e eeuw 6143
2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
4 Delen verzilverd 2289
4 Delen verzilverd
Startprijs 60 EUR
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

600 EUR

Eikenkistje 4108
Eikenkistje
Startprijs 350 EUR
J. van Kregten 1140
J. van Kregten

110 EUR

Yixing theepot 6156
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Hans Liska 1157
Hans Liska
Startprijs 200 EUR
Porseleinen Goebel, meisje Lore 6173
Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR
Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

70 EUR

Granaat collier + git collier 461
Granaat collier + git collier

60 EUR

Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Startprijs 150 EUR
Gouden ring met parel 478
Gouden ring met parel

90 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6190
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

100 EUR

Engelse mahoniehouten stoel 4125
Engelse mahoniehouten stoel

120 EUR

3 Makkumse borden 6207
3 Makkumse borden

80 EUR

Smedberg, landschap 1225
Smedberg, landschap

70 EUR

Naaitafeltje 4142
Naaitafeltje
Startprijs 430 EUR
Diverse zilveren bestekdelen 495
Diverse zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR
Chinees diep bordje 6224
Chinees diep bordje
Startprijs 80 EUR
Yixing vaas 6241
Yixing vaas

50 EUR

3 werken C.G Verburgh 1242
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 120 EUR