31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

2 Chinese vazen, 18e eeuw 6143
2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
4 etsen Ids Wiersma 1042
4 etsen Ids Wiersma

190 EUR

Biedermeier spiegel 4244
Biedermeier spiegel
Startprijs 150 EUR
Heilige Sava 1055
Heilige Sava
Startprijs 300 EUR
Mahonie tafeltje, driespant 4261
Mahonie tafeltje, driespant

140 EUR

Slot 2340
Slot
Startprijs 60 EUR
2 Zilveren pronkringen 362
2 Zilveren pronkringen

120 EUR

Johannes Weiland 1059
Johannes Weiland
Startprijs 950 EUR
Yixing theepot 6156
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd meisje met papbord 1072
Ongesigneerd meisje met papbord
Startprijs 700 EUR
Porseleinen Goebel, meisje Lore 6173
Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR
Theetafel 4278
Theetafel

70 EUR

2 antieke vaasjes 2357
2 antieke vaasjes
Startprijs 40 EUR
Rol prenten, erotica 2374
Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR
Schilderij,  Gorter 1089
Schilderij, Gorter

600 EUR

Daalhof, konijntjes 1106
Daalhof, konijntjes
Startprijs 225 EUR
Willem III naaitafel 4295
Willem III naaitafel

180 EUR

Stempel koperen huis 2391
Stempel koperen huis
Startprijs 125 EUR
Gouden broche opaal 379
Gouden broche opaal
Startprijs 165 EUR
Zilveren suikerpot 397
Zilveren suikerpot

110 EUR

F.M. Richter, vissers 1123
F.M. Richter, vissers

330 EUR

Mahonie kapspiegeltje 4308
Mahonie kapspiegeltje

60 EUR

Bronzen engel lamp 2408
Bronzen engel lamp

270 EUR

J. van Kregten 1140
J. van Kregten

110 EUR