31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Bloemvaas met onderschaal 6309
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
2 Petroleumlampen 2425
2 Petroleumlampen

35 EUR

Biedermeier spiegel 4244
Biedermeier spiegel
Startprijs 150 EUR
Gouden set met parels 427
Gouden set met parels

120 EUR

Armband bezet met stenen 431
Armband bezet met stenen

100 EUR

Mahonie tafeltje, driespant 4261
Mahonie tafeltje, driespant

140 EUR

Boulle likeurkeldertje 2442
Boulle likeurkeldertje
Startprijs 350 EUR
4 Toby Jugs 6326
4 Toby Jugs
Startprijs 50 EUR
Antieke porseleinen tafellamp 2455
Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR
Chinese standaard, 19e eeuw 6343
Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Zilveren muntdoosje en loddereinflesje 444
Zilveren muntdoosje en loddereinflesje
Startprijs 100 EUR
2 Delftsblauwe schotels 6360
2 Delftsblauwe schotels
Startprijs 40 EUR
Reclamebord 2472
Reclamebord

25 EUR

Porseleinen beeld, 19e eeuw 6373
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt 6377
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 6.000 EUR
Samovaar 2489
Samovaar

30 EUR

Granaat collier + git collier 461
Granaat collier + git collier

60 EUR

Theetafel 4278
Theetafel

70 EUR

Willem III naaitafel 4295
Willem III naaitafel

180 EUR

Gouden ring met parel 478
Gouden ring met parel

90 EUR

Mahonie kapspiegeltje 4308
Mahonie kapspiegeltje

60 EUR

8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco 4312
8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco
Startprijs 60 EUR
Diverse zilveren bestekdelen 495
Diverse zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR
mahonie louis phillip tafel 4325
mahonie louis phillip tafel
Startprijs 40 EUR