Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen verzilverd 2289
4 Delen verzilverd
Startprijs 60 EUR
Verkocht
R. Berends 1306
R. Berends

Resultaat:

60 EUR

Naaitafeltje 4142
Naaitafeltje
Startprijs 430 EUR
Armband bezet met stenen 529
Armband bezet met stenen
Startprijs 50 EUR
Wandelstok 2306
Wandelstok
Startprijs 80 EUR
Lot gereedschap 2323
Lot gereedschap
Startprijs 70 EUR
Verkocht
C. Gerritsen 1323
C. Gerritsen

Resultaat:

100 EUR

Snijwerk tafel adelaar 4159
Snijwerk tafel adelaar
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2 Waaierkristallen sets 5507
2 Waaierkristallen sets

Resultaat:

50 EUR

Slot 2340
Slot
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Sven Atterling 1340
Sven Atterling

Resultaat:

50 EUR

2 antieke vaasjes 2357
2 antieke vaasjes
Startprijs 40 EUR
Rol prenten, erotica 2374
Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR
Verkocht
R. Mario, bosgezicht 1357
R. Mario, bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Draaibaar messing sierkrukje 4176
Draaibaar messing sierkrukje

Resultaat:

30 EUR

Stempel koperen huis 2391
Stempel koperen huis
Startprijs 125 EUR
Grote smalle spiegel 4193
Grote smalle spiegel
Startprijs 170 EUR
Louis philippe tafel 4210
Louis philippe tafel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen engel lamp 2408
Bronzen engel lamp

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Hoekstoel 4227
Hoekstoel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Petroleumlampen 2425
2 Petroleumlampen

Resultaat:

35 EUR

Boulle likeurkeldertje 2442
Boulle likeurkeldertje
Startprijs 350 EUR
Biedermeier spiegel 4244
Biedermeier spiegel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Mahonie tafeltje, driespant 4261
Mahonie tafeltje, driespant

Resultaat:

140 EUR