31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

2 Zilveren pronkringen 362
2 Zilveren pronkringen

120 EUR

Wandelstok 2306
Wandelstok
Startprijs 80 EUR
Theetafel 4278
Theetafel

70 EUR

Lot gereedschap 2323
Lot gereedschap
Startprijs 70 EUR
Gouden broche opaal 379
Gouden broche opaal
Startprijs 165 EUR
Eendjes, onduidelijk gesigneerd 1259
Eendjes, onduidelijk gesigneerd

60 EUR

Zilveren suikerpot 397
Zilveren suikerpot

110 EUR

Slot 2340
Slot
Startprijs 60 EUR
Gesigneerd Tholen? 1942 1276
Gesigneerd Tholen? 1942
Startprijs 40 EUR
Verzilverde kelk met figuur 414
Verzilverde kelk met figuur
Startprijs 100 EUR
2 antieke vaasjes 2357
2 antieke vaasjes
Startprijs 40 EUR
2 landschappen 19e eeuw 1289
2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Van Haanen dame bij vaas 1293
Van Haanen dame bij vaas
Startprijs 40 EUR
Gouden set met parels 427
Gouden set met parels

120 EUR

Armband bezet met stenen 431
Armband bezet met stenen

100 EUR

Rol prenten, erotica 2374
Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR
Willem III naaitafel 4295
Willem III naaitafel

180 EUR

R. Berends 1306
R. Berends

60 EUR

Mahonie kapspiegeltje 4308
Mahonie kapspiegeltje

60 EUR

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje 444
Zilveren muntdoosje en loddereinflesje
Startprijs 100 EUR
Stempel koperen huis 2391
Stempel koperen huis
Startprijs 125 EUR
8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco 4312
8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco
Startprijs 60 EUR
mahonie louis phillip tafel 4325
mahonie louis phillip tafel
Startprijs 40 EUR
Granaat collier + git collier 461
Granaat collier + git collier

60 EUR