31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

J. van Kregten 1140
J. van Kregten

110 EUR

Lot gereedschap 2323
Lot gereedschap
Startprijs 70 EUR
Antiek figuur op steen 5156
Antiek figuur op steen

150 EUR

Groot houten beeld 5160
Groot houten beeld
Startprijs 70 EUR
2 Waaierkristallen sets 5507
2 Waaierkristallen sets

50 EUR

Slot 2340
Slot
Startprijs 60 EUR
2 Zilveren miniaturen 512
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 60 EUR
2 Kunstglazen vissen 5524
2 Kunstglazen vissen
Startprijs 80 EUR
Jugendstil glazen schaal 5541
Jugendstil glazen schaal
Startprijs 40 EUR
Armband bezet met stenen 529
Armband bezet met stenen
Startprijs 50 EUR
2 antieke vaasjes 2357
2 antieke vaasjes
Startprijs 40 EUR
5 kunstglazen figuren 5558
5 kunstglazen figuren
Startprijs 40 EUR
Hans Liska 1157
Hans Liska
Startprijs 200 EUR
Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

70 EUR

Vaas met gemodelleerd gezicht 5575
Vaas met gemodelleerd gezicht
Startprijs 90 EUR
RAM Colenbrander vaas, "Bloed" 6005
RAM Colenbrander vaas, "Bloed"

400 EUR

Rol prenten, erotica 2374
Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR
Delfts bord, 18e eeuw 6022
Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Startprijs 150 EUR
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6039
Imari scheerbekken, 18e eeuw

500 EUR

2 Weense vaasjes 6056
2 Weense vaasjes
Startprijs 150 EUR
Stempel koperen huis 2391
Stempel koperen huis
Startprijs 125 EUR
Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

100 EUR

9 Duitse borden, ca. 1910 6073
9 Duitse borden, ca. 1910
Startprijs 160 EUR