31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Antieke porseleinen tafellamp 2455
Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR
C. Gerritsen 1323
C. Gerritsen

100 EUR

Vuurvergulde pendule 3637
Vuurvergulde pendule
Startprijs 250 EUR
Reclamebord 2472
Reclamebord

25 EUR

Miniatuur serviesjes 6407
Miniatuur serviesjes

60 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 6292
Grote Chinees porseleinen vaas
Startprijs 180 EUR
Samovaar 2489
Samovaar

30 EUR

Bloemvaas met onderschaal 6309
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
4 Toby Jugs 6326
4 Toby Jugs
Startprijs 50 EUR
Chinese standaard, 19e eeuw 6343
Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Sven Atterling 1340
Sven Atterling

50 EUR

2 Delftsblauwe schotels 6360
2 Delftsblauwe schotels
Startprijs 40 EUR
R. Mario, bosgezicht 1357
R. Mario, bosgezicht

60 EUR

Porseleinen beeld, 19e eeuw 6373
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt 6377
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 6.000 EUR
Porseleinen set in koffer 6424
Porseleinen set in koffer
Startprijs 100 EUR
Franse tegel, 19e eeuw 6458
Franse tegel, 19e eeuw

80 EUR

4 Klepkannen 6475
4 Klepkannen

20 EUR

Fam Verte penselenpotje 6492
Fam Verte penselenpotje
Startprijs 250 EUR
Schilderij, G. Diepeveen 1602
Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 50 EUR
Eiken tafelpendule 3654
Eiken tafelpendule

30 EUR

Tafelklokje 3671
Tafelklokje
Startprijs 100 EUR
Mahonie Biedermeier secretaire 4010
Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR
Mahonie commode 4027
Mahonie commode

340 EUR