Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. v. Tankeren, stalinterieur 1121
H. v. Tankeren, stalinterieur
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4289
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse tafel met intarsia 4282
Engelse tafel met intarsia

Resultaat:

140 EUR

Groot 19e eeuws ivoren beeld op console 2192
Groot 19e eeuws ivoren beeld op console
Startprijs 950 EUR
Verkocht
2 cloisonne vazen 2185
2 cloisonne vazen

Resultaat:

90 EUR

Hanger collier zilver zirconia's 432
Hanger collier zilver zirconia's
Startprijs 80 EUR
Verzilverd servies + bierkruik 2178
Verzilverd servies + bierkruik
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren sierkurk 425
Zilveren sierkurk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Philip Windt, winterlandschap 1085
Philip Windt, winterlandschap

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Marek Ruzyk 1078
Marek Ruzyk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver 418
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver

Resultaat:

50 EUR

Frans breistoeltje 4246
Frans breistoeltje
Startprijs 75 EUR
Schilderij 1071
Schilderij
Startprijs 900 EUR
Verkocht
3 Makkumse dekselvazen 6202
3 Makkumse dekselvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken tafel met ijzeren onderstel 4239
Eiken tafel met ijzeren onderstel

Resultaat:

60 EUR

mahonietafel omstreeks 1900 4232
mahonietafel omstreeks 1900
Startprijs 50 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6195
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Doos divers tin/plated 2142
Doos divers tin/plated

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Decoratieve ikonen 2135
3 Decoratieve ikonen

Resultaat:

60 EUR

6 biedermeier stoelen 4196
6 biedermeier stoelen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Lot boeken 2128
Lot boeken

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gouden ring met briljant 381
Gouden ring met briljant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken secertaire ca. 1860 4189
Eiken secertaire ca. 1860

Resultaat:

140 EUR