Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e eeuwse Chinese schotel 6141
18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR
3 Delen plateel 6158
3 Delen plateel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ovale noten tafel op driespant 4144
Ovale noten tafel op driespant

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jac van Rossum 1257
Jac van Rossum

Resultaat:

50 EUR

E. Bröcken 1274
E. Bröcken
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf 6175
3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf

Resultaat:

120 EUR

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst 4161
Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1291
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil naaitafel 4178
Jugendstil naaitafel

Resultaat:

60 EUR

Wierookstandaard, bruin jade 6192
Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, fruit 1308
C. Cornelisz, fruit

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Paraplustandaard ca. 1890 4195
Paraplustandaard ca. 1890

Resultaat:

50 EUR

3 Delfts blauwe borden en 1 schaal 6209
3 Delfts blauwe borden en 1 schaal
Startprijs 40 EUR
Mahonie kast 4208
Mahonie kast
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, stilleven 1325
Ongesigneerd, stilleven

Resultaat:

80 EUR

Porseleinen olifant 6226
Porseleinen olifant
Startprijs 70 EUR
Zeshoekige tafel 4225
Zeshoekige tafel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schilderij berglandschap met koeien 1342
Schilderij berglandschap met koeien

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek hangkastje 4242
Antiek hangkastje

Resultaat:

40 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6243
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
2 Antieke witte meissen borden 6256
2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 35 EUR
2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk) 6260
2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Startprijs 40 EUR
E. Aigner, oleografie 1359
E. Aigner, oleografie
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Aziatische bloementafel met marmer (kapot) 4259
Aziatische bloementafel met marmer (kapot)

Resultaat:

60 EUR