31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880 6290
Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880
Startprijs 200 EUR
8 Kraaghals vaasjes China 6307
8 Kraaghals vaasjes China
Startprijs 150 EUR
Jac van Rossum 1257
Jac van Rossum

50 EUR

Aziatische bloementafel met marmer (kapot) 4259
Aziatische bloementafel met marmer (kapot)

60 EUR

3x Hummel: 84/0, 396 2/0, 484 6324
3x Hummel: 84/0, 396 2/0, 484

65 EUR

Chinese platte dekseldoos 6341
Chinese platte dekseldoos
Startprijs 50 EUR
E. Bröcken 1274
E. Bröcken
Startprijs 80 EUR
3 Delftse borden 6358
3 Delftse borden

125 EUR

Mahonie speeltafeltje 4276
Mahonie speeltafeltje
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1291
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

50 EUR

Blauwe Chinese vaas, 20e eeuw 6375
Blauwe Chinese vaas, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Wortelnoten theetafel 4293
Wortelnoten theetafel

200 EUR

C. Cornelisz, fruit 1308
C. Cornelisz, fruit

70 EUR

Ongesigneerd, stilleven 1325
Ongesigneerd, stilleven

80 EUR

Iepenhouten kinderstoel 4310
Iepenhouten kinderstoel

20 EUR

Spiegel goudkleurige lijst 4327
Spiegel goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR
Schilderij berglandschap met koeien 1342
Schilderij berglandschap met koeien

50 EUR

Handgeknoopt tapijt 4511
Handgeknoopt tapijt

120 EUR

E. Aigner, oleografie 1359
E. Aigner, oleografie
Startprijs 40 EUR
Rol prenten, erotica 2372
Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR
Bronzen pot met oren en stempel 2389
Bronzen pot met oren en stempel
Startprijs 90 EUR
2 vooroorlogse veldkijkers 2406
2 vooroorlogse veldkijkers

60 EUR

Uil met lantaarn 2423
Uil met lantaarn
Startprijs 250 EUR
Chrome lamp 2440
Chrome lamp
Startprijs 40 EUR