Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Messing Thomas Haller skeletklokje 2e helft 20e eeuw, 22cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met wekkerfunctie en ankergang, in zeer goede staat, 44x28x14cm
Diverse oude wekkers, 1e helft 20e eeuw, diverse merken, hoofdzakelijk Duitsland, 6-25cm. Cond:R/G
Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.
Twee antieke Duitse regulateurs omstreeks 1880, 1x FMS, en 1x ongemerkt, in notenhouten kast. 58-65cm. Cond:G
Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Marmer met onyx Art Deco klok, vrouw figuur met duif ca 1930, met batterij uurwerk. In goede staat 26x52x10cm
Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat
Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G
Engelse mahoniehouten pubregulateur, 2e helft 20e eeuw, 8 daags met halfuurslag, in goede staat 54cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave wijzerplaat, in goede staat 50x28x16cm.
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880(paarden later)in goede staat. 86cm.
Lot oude klokonderdelen, o.a. slingers, wijzers, wijzerplaten, schroeven etc. in doos, 58x25x20cm. Cond;G
Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. Cond;R/G
Mooie 18e eeuwse Franse haan schotelcomtoise met wekkerfunctie, originele peerslinger, wijzerplaat licht beschadigd. 40x24x14cm. Cond;G
Zwitserse messing vergulde tafelklok, Imhof Swiss made, met marmeren basement, 2e helft 20e eeuw in goede staat 14,5cm.
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Antieke Frans bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1840, bronzen engel met kind, deels gepatineerd, deels verguld, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 52cm. Cond:R/G
Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...
kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met originele beschildering, in goede staat, omstreeks 1860, 18x14x11cm.
Art Deco Junghanspendule met chrome omstreeks 1940 slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 22x40x13cm.
Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.
Mahoniehouten klok met bronzen versieringen en putti 20e eeuw 33x41x16cm. functies niet getest. Cond:G
Antieke Duitse schilderijklok met landschapsvoorstelling Schwarzwald, in goede staat, omstreeks 1870. 29x25x14cm.
Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G
Oude messing scheepsklok met slagwerk, 2e helft 20e eeuw vetus schipsbell, 8x17øcm. Cond;G
Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.
Duitse Schwarzwaldstijl klok, 2e helft 20e eeuw, man slaat op aambeeld, 32x40x12cm. Cond:G
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870, compositiemetaal, stukjes af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond: M
Antieke Hollandse vrijslinger klok, door Willem penaat, eikenhout met messing omstreeks 1910, Jugendstil, in goede staat 50cm.
Antieke Franse wekker omstreeks 1900 met slagwerk op bel, gemerkt met een leeuw op het uurwerk, Armand Aubert Nantes, opdraaiveren goed, uurwerk vervuild. 10ø Cond:G
Antieke franse bakkersklok omstreeks 1870 Louis philippe metr 8 daags stil uurwerk, rood geemailleerd, compositiemetaal, 37cm. Cond;G
Antiek Frans empire stijl klokkenstel omstreeks 1880 van marmer en messing, origineel 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag. 27-35cm. Cond;G
Wortelnoten Warmink staande klok op console met maanstand en kwartieslag op 8 gongstaven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 210cm.
Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G
Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.
Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen empire pendule met 8 daags uurwerk, verzilverde wijzerplaat, halfuurslag met touwtjesslinger 40cm. Cond:G
Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Antieke notenhouten Franse zuilenpendule met florale intarsia, vergulde bronzen versieringen en messing wijzerplaat, omstreeks 1850. 41cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G
Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Friese stoelklok met wekker, beschilderde wijzerplaat, mogelijk later. 75cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.
Antieke franse comtoise omstreeks 1800, met spillegang, slagwerk op grote bel, gave emaille wijzerplaat en vouwslinger. 43x27x15cm.
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Negentiende eeuwse grenenhouten Engelse staand horloge met 8 daags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, met seconden en datum aanduiding, in zeer goede staat 230cm.
Antieke Duitse eikenhouten jugendstil bim bam regulateur, bovenste glas kapot, verder in goede staat, met sleutel 86cm. Cond:G
Romantische 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860, met 8 daags uurwerk, veerslinger, halfuurslag, kast gesigneerd P.R Mourey(breuk achter in kast) verder in goede staat 31x41x12cm. Cond:G
Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Antieke Franse pendule omstreeks 1860 op vergulde houten console en porseleinen plaquettes putti en globus en boeken, 8 daags uurwerk, halfuurslag, Marquin a Paris 39x42x16cm. Cond:G
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule met gouden vergulding, verzilverde wijzerplaat, meisje met bokje, origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinger 38,5cm. in goede staat
Oude handbeschilderde Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 70cm. Cond:G
Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, in goede staat 38cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux klok met thermometer en barometer, omstreeks 1880. Snijwerk met zuilen en tollen, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 91cm. Cond:G
Vijf oude augenwender, klokjes 20e eeuw o.a. prodent reclame en klok 10-30cm. Cond.:R/G
Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G
Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800, met spillegang, Louis Quinze. Gave wijzerplaat, vouwslinger behoeft reparatie. in goede staat 40x25x14cm.
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Negentiende eeuwse Franse bronzen klok in belvorm omstreeks 1880 stil uurwerk met bovenliggende balans (historisme) 25cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...
Engelse mahoniehouten tafelklok met 8 daags uurwerk en halfuurslag, wijzerplaat beschadigd. 26cm. Cond:R
Zeer kleine antieke Franse reiswekker omstreeks 1900 in lederen foudraal, Beschadigd, wijzer af, functies niet getest. 7,5x5x4,3cm.
Franse schotelhaanklok 18e eeuws, vuurvergulding spillegang en peerslinger, wijzerplaat qracquele deurtjes verniewd. 38x15x24cm. Cond:R/G
Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.
Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empireklokkast(geen deuken of krassen) 25x28x11cm.
Vroeg 19e eeuws Frans uurwerk 8 daags met touwtjesslinger(bel en belophanging mist) uurwerk loopt aan gave emaille wijzerplaat. 10øcm. Cond:R/G
Groot antiek empire uurwerk omstreeks 1830 met touwtjesslinger, uurwerk behoeft reiniging 14,3øcm.
Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Groot 19e eeuws Frans boulle klok uurwerk met ankergang (uurwerk loopt aan) Villard a Paris, vergulde gave wijzerplaat met cartouches. 28,5øcm. Cond:G
Franse antieke pendule omstreeks 1910, Leda en de zwaan op marmeren basement, 8 daags uurwerk met halfuurslag. compositiemetaal, gesigneerd P.Segna. in goede staat 30x60x14cm. Cond:G
Jugendstil klokkenstel met vazen, omstreeks 1900, recentelijk goudkleurig gespoten en mogelijk gerestaureerd. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 40-64cm. Cond:R/G
Antieke Franse glaspendule met zuilen omstreeks 1900, met stil 8 daags uurwerk. 30cm. Cond:G
Kleine wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen. 18cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Weense pendule omstreeks 1820. 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 1 applicatie mist, mooie vergulde met emaille wijzerplaat. 42cm. Cond:G
Negentiende eeuws vergulde Franse pendule met porseleinen plaquette en wijzerplaat. omsreeks 1860, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 35cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880 met blauw-wit porselein, floraal en vergulde messing ornamenten, stil 8 daags uurwerk. 53-60cm. 1 vaas gelijmd. Cond:R
Groot antiek Frans pendulestel met bokalen en goudfazant, grijs/wit marmeren basis, compositiemetaal, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 43-48 50x17cm. Cond:G
Antieke franse pendule omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, 1 ornament afgebroken. 32cm. Cond;R
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel met roodmarmer, omstreeks 1880, vrouw met pluimvee en putti op vazen.8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, compositiemetaal, in goede staat 39x46cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G