Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G
Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.
Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwse grenenhouten klepbank, omstreeks biedermeier van vurenhout 85x183x50cm. Cond:R
Oude rode kunststof Vitra panton stoel, in goede staat 82x60x48cm.
Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G
Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist omstreeks 1780 met slot, in goede staat 49x50x90cm.
Grote oude Engelse mahoniehouten etagere, 1e helft 20e eeuw, met lade. 158x47x37cm. Cond:G
Twee antieke Franse notenhouten Louis seize stijl armleunstoelen Henry deux met velours stoffering, omstreeks 1880, in goede staat 104x63x63cm.
Grote antieke Engelse mahoniehouten passpiegel, omgebouwd tot garderobe met rode velours en koperen haken, in goede staat. 195x80x35cm.
Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G
Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G
Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G
Vijf 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rugleuning gelijmd, verder in goede staat. 90x53x45cm. Cond:G
Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G
Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten armleunstoel met snijwerk en klauwpoten, omstreeks 1880 in goede staat, 190x60x64cm.
Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G
Antieke kersen en mahoniehouten bijzettafel, recentelijk vakkundig gepolitourd, in goede staat 38x47x33cm.
Antieke Jugendstil pianokruk in hoogte verstelbaar omstreeks 1900 met lederen zitting, in goede staat 50x36ø Cond;G
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G
Oude houtgestoken armleunstoel staande op leeuwenpoten, omstreeks 1930, kopergenageld, 112x75x66cm. Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize stijl halve maantafel met jalousiedeurtjes, lade en bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 69x75x37cm.
Bijzettrommeltafeltje met bronzen beslag en intarsia stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 74x33ø in goede staat.
Decoratieve goudkleurige Piedestal in de vorm van een korinthische zuil, 2e helft 20e eeuw. 52x50x40. Cond:G
Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe kuifkast omstreeks 1870 met schappen en lades, versieringen achter de deuren, 2 missen. 235x140x46cm. Cond:G
Mahoniehouten vitrinekast voor display, Jugendstil, omstreeks 1900 en in goede staat 77x65x41cm.
Mooie antieke 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel in goede staat 78x52cm. Cond:G
Negentiende eeuws Franse boulle tafel met grote lade en kruisverbinding, koperinleg laat los, behoeft restauratie 61x137x74cm. Cond;R/G
Mahoniehouten theekastje met afneembaar tablet en geslepen glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x73x50cm.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken paraplubak met zinken lekbak, omstreeks 1900 met rankendecor, in goede staat 70x65x25cm.
Vooroorlogse mahoniehouten Engelse buttlertray, in goede staat 80x25ø Cond:G
Negentiende eeuwse vurenhouten beschilderde hoeketagiere, Duitsland barokstijl, in goede staat 129x42x50cm.
Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.
Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.
Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G
Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.
Mahoniehouten halvemaantafel met jaloeziedeurtjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 69x67x35cm. Cond:G
Twee hoge mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad omstreeks 1930, in goede staat 76x38x42cm.
Vroeg 19e eeuws toiletkastje met jalouziedeurtjes en lade met gebogen front. in goede staat 75x54x40cm.
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Antieke Engelse gestoken armleunstoel omstreeks 1900 met florale decors. 93x55x60cm. Cond;G
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G
Hollands 18e eeuwse wortelnoten barokcommode in Louis Quinze stijl, 4 lades, klauwpoten en bronzen beslag 83x90x57cm. Cond;G
Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G
Kersenhouten bijzettafel met lade, omstreeks 1920-1930 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 52x51x35cm.
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Antieke Gründerzeit notenhouten bijzettafel, rondom met verguld messing beslag en onyx blad. omstreeks 1880. 81x41x35cm. Cond:R/G
Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G
Engelse wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 4 lades, in goede staat 73x102x45cm. Cond:G
Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 2delige hoekvitrinekast, slot mist en niet origineel, minimale beschadigingen, 195x90x56cm. Cond;G
Bijzondere smalle eikenhouten Louis seize dubbeldeurs hoekkast, omstreeks 1800, in goede staat 158x34x49cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Prachtige 17e eeuwse lage tafel met ballustervormige poten, houtgestoken onderlinge verbindingen, 2 schuiflades, mooie patina. 60x165x65cm. Cond;G
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G
Antieke notenhouten (fineer) schrijfcommode omstreeks 1890 in Louis Seize stijl. 2 bovenste lades als schrijfgedeelte(schrijfblad en lade met dekselvakken) 5 lades, recentelijk professioneel gerestaur...
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Duitse kersenhouten fineer Biedermeier stijl bank, omstreeks 1900, lichte fineerschades 80x192x80cm. Cond:R/G
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.
Eikenhouten armleunzetel met mooie florale stoffering en leeuwenkoppen. Omstreeks 1880 140x72x84cm. Cond:G
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G
Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met 4 gestoffeerde stoelen. in goede staat. 75x87x96cm. en 90x45x38cm.
Twee maal antieke Oosterse tafels 1e helft 20e eeuw met koperdraad en parelmoerinleg, stukjes parelmoer missen. 51x32x22cm. 57x32x22cm. Cond:R/G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
In hoogte verstelbare mahonie displaytafel, 20e eeuw in goede staat 84x65x75cm. Cond:G
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.
Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Zuid Duitse notenhouten was commode omstreeks 1870 Weens model met klep, deurtje en lade. In goede staat 95x75x44cm.
Negentiende eeuwse eikenhout gesneden bidstoel met heilig kruis, petit point stoffering, beschadigd. 90x47x45cm. Cond:R/G
Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm
Antieke Engelse mahoniehouten opklabbare speeltafel, omstreeks 1900 gemerkt, borrowes Folding table. 69x75x75cm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel omstreeks 1960, octogonaal blad en handwerk centraal in blad verwerkt, achter glas, parelrand om het blad. 76x61x61cm. Cond:G