Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse mahonie kapspiegel 2502
Engelse mahonie kapspiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Gustav Klimmt figuren 2327
2 Gustav Klimmt figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Casette met concertbellen 2218
Casette met concertbellen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Indonesische krissen 2092
2 Indonesische krissen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Wandlamp 2508
Wandlamp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Samovaar 2489
Samovaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel tin ca. 1900 2445
Kavel tin ca. 1900

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Briefweegschaal 2431
Briefweegschaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Wijnflessenrek 2424
Wijnflessenrek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 kaarskandelaren 2398
2 kaarskandelaren

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2 Chinees houten gezegsdragers 2384
2 Chinees houten gezegsdragers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Houten dekselpot 2350
Houten dekselpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vogelkooi, bronzen staafjes 2310
Vogelkooi, bronzen staafjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Verguld Chinees snijwerk van vogels 2299
Verguld Chinees snijwerk van vogels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Krantenhouder 2295
Krantenhouder

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Brons Russisch kruis 2259
Brons Russisch kruis

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kruiden kastje 2254
Kruiden kastje

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Enkelschots geweer 2232
Enkelschots geweer

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Houten Chinese penselenpot 2203
Houten Chinese penselenpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Setjes Art Nouveau theekannen 2186
2 Setjes Art Nouveau theekannen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Cakevormen 2183
2 Cakevormen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 diverse wandelstokken 2180
4 diverse wandelstokken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot koperwerk 2166
Lot koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Doos divers tin/plated 2142
Doos divers tin/plated

Resultaat:

25 EUR