Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Cartier horloge 201
Cartier horloge

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Omega horloge 551
Omega horloge

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Witgouden ring met blauw saffier en briljant 183
Witgouden ring met blauw saffier en briljant

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bloedkoraal snoer 404
Bloedkoraal snoer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot sieraden met muntjes 811
Lot sieraden met muntjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier van ruw diamant met zilver 633
Collier van ruw diamant met zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Parelcollier met briljanten sluiting 302
Parelcollier met briljanten sluiting

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Oorijzer met gouden gespen 278
Oorijzer met gouden gespen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zegelring met zwarte steen 195
Zegelring met zwarte steen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ring met Jade en Peridot 159
Ring met Jade en Peridot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bloedkoralen armband met gouden slot 82
Bloedkoralen armband met gouden slot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 805
Lot diverse sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd 734
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Diverse gouden sieraden 632
Diverse gouden sieraden

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Lot design horloge, 6 stuks 552
Lot design horloge, 6 stuks

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren slavenarmband 509
Zilveren slavenarmband

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Cassette met zakhorloges 406
Cassette met zakhorloges

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
8 Jaques Lemans horloges 355
8 Jaques Lemans horloges

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2 Zilveren ringen met barnsteen 286
2 Zilveren ringen met barnsteen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zakhorlogehouder met horloge 214
Zakhorlogehouder met horloge

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Groot gouden heren zakhorloge 205
Groot gouden heren zakhorloge

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Horloge Frederique Constant 203
Horloge Frederique Constant

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden Prisma horloge 202
Gouden Prisma horloge

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 113
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

35 EUR