Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
19e eeuws Familie Roze kopje 6422
19e eeuws Familie Roze kopje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Delftse borden, 18e eeuw 6136
2 Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 kop en schotels Chinees Imari 6448
4 kop en schotels Chinees Imari

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees bord, Lange Lijs 6223
Chinees bord, Lange Lijs

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
3 Delen Nanking Cargo 6044
3 Delen Nanking Cargo

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander bord, "Los" 6002
RAM Colenbrander bord, "Los"

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, 17e-18e eeuw 6459
Chinese dekselvaas, 17e-18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Yixing trekpot 6418
Yixing trekpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wit Chinese vaas met draak en stempel 6371
Wit Chinese vaas met draak en stempel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Delftse borden 6358
3 Delftse borden

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3 Delen Makkum 6203
3 Delen Makkum

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Makkumse dekselvazen 6202
3 Makkumse dekselvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Makkumse vazen 6201
2 Makkumse vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 delen Chinees porselein 6144
3 delen Chinees porselein

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Petrus regout kinderservies 6124
Petrus regout kinderservies

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Imari pijpvaasjes 6106
2 Imari pijpvaasjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Grote Lladro figuren 6100
3 Grote Lladro figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Delftse tegel porseleyne fles 6084
Delftse tegel porseleyne fles

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Duits antiek serviesgoed 6067
Duits antiek serviesgoed

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Queng Lung schaal 6042
Queng Lung schaal

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw 6032
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Teen" 6009
RAM Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk" 6008
Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk"

Resultaat:

275 EUR

2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw 6489
2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw
Startprijs 65 EUR