31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

4 Japansen vaasjes 6479
4 Japansen vaasjes
Startprijs 30 EUR
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6480
Chinees trekpotje, 18e eeuw

20 EUR

Jugendstil schenkkan met bronzen figuren 6481
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR
Majolica zuil met bloempot 6482
Majolica zuil met bloempot

40 EUR

Kaststel 3 delig 6483
Kaststel 3 delig

57 EUR

Grote keramieken schaal 6484
Grote keramieken schaal
Startprijs 35 EUR
Chinees figuur, aardewerk 6485
Chinees figuur, aardewerk

65 EUR

4 Majolica bloempotten 6486
4 Majolica bloempotten

65 EUR

4 borden 6487
4 borden
Startprijs 50 EUR
3 Bloempotten met onderschotel 6488
3 Bloempotten met onderschotel
Startprijs 200 EUR
2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw 6489
2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw
Startprijs 65 EUR
9 Diverse vaasjes/flesjes 6490
9 Diverse vaasjes/flesjes
Startprijs 150 EUR
Grote Yixing theepot 6491
Grote Yixing theepot
Startprijs 1.000 EUR
Fam Verte penselenpotje 6492
Fam Verte penselenpotje
Startprijs 250 EUR
2 Fam Verte tegels met karpers 6493
2 Fam Verte tegels met karpers
Startprijs 500 EUR
Antieke Chinese schotel, gemerkt 6494
Antieke Chinese schotel, gemerkt
Startprijs 400 EUR
2 Bloempotten blauw/wit 6495
2 Bloempotten blauw/wit
Startprijs 100 EUR