Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot houten beeld 5020
Groot houten beeld

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Bronzen beeld marianne Houtkamp 5040
Bronzen beeld marianne Houtkamp

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen beeld Marianne Houtkamp+boek 5049
Bronzen beeld Marianne Houtkamp+boek

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Vroeg 19e eeuwse boedha 5047
Vroeg 19e eeuwse boedha

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander 5017
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander 5016
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Peter Rübsam 5091
Bronzen figuur, Peter Rübsam

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Renee van Leusden, bronzen figuur 5011
Renee van Leusden, bronzen figuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen putti met fluit 5104
Bronzen putti met fluit

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, zwemster 5140
Bronzen beeld, zwemster

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Bronsje met ivoor 5108
Bronsje met ivoor

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Rudolf Christian Baisch 5076
Bronzen figuur, Rudolf Christian Baisch

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese bronzen boedha, 19e eeuw 5046
Chinese bronzen boedha, 19e eeuw

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Bronzen adelaar, Art Deco 5110
Bronzen adelaar, Art Deco

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bronzen zittende adelaar, houten sokkel 5072
Bronzen zittende adelaar, houten sokkel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen beeld boedha 5135
Bronzen beeld boedha

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen paard op rust 5054
Bronzen paard op rust

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
Bronzen Boedha 5134
Bronzen Boedha

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Beeld van een hert 5141
Beeld van een hert

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen gier, Art Deco 5053
Bronzen gier, Art Deco

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen dame op zwaan 5068
Bronzen dame op zwaan

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen danseres, modern 5062
Bronzen danseres, modern

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Michael Schwarze 5089
Bronzen figuur, Michael Schwarze

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen beeld op marmeren voet 5074
Bronzen beeld op marmeren voet

Resultaat:

150 EUR