Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Natfruitschep, zilver.
Resultaat: 100 EUR

Fraaie zilveren 835/000 natfruitschep met opengewerkte bak en wapen van Amsterdam. steel met opengewerkte driemaster onder kroon. onbekende meestertekens en jaarletters. ca.:103 gram, L. 23 cm cond:G

Karaffen (2x)
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen karaf met divers slijpsel op voet met geslepen ster en platte geslepen stop. En een opaline karafje met 835/000 zilveren montuur met ketting en geslepen stop met gegraveerde zilver...

Zilveren theezeefje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 emmervormig theezeefje met getorste zwarte steel Mt. Rondhont Enkhuizen, jl.:F: 1815. 13 cm In goede staat

Spinnewiel, zilver, miniatuur.
Resultaat: 45 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Spinnewiel met getorste poten. Mr. J.F. Plas - Alkmaar. jl: E 1914. Afm. 4x3x8 cm. Gewicht: 24 gram.

Tongschraper, zilver.
Resultaat: 85 EUR

Bijzonder en zeldzaam 835/000 zilveren tongschraper met fraaie gehamerde steel, onbekende merken en oude belastingkeur (zie ook Nederlands klein zilver, derde druk afbeelding 649, pagina 209). Gewicht...

Melkemmer+bloemgieter, zilver.
Resultaat: 50 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Melkemmer met hengsel. En 835/000 zilveren miniatuur. Bloemgieter. Voorzien van fraaie gedreven afbeeldingen. Mr. J. Hoffmann - Steenbergen. Ca. 1850. Afm. 1.5-5 cm. Gewich...

Linnenpers, zilveren miniatuur.
Resultaat: 65 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Linnenpers met bewegende persplaat. Mr. J. Zwanenburg en Zn. - Sneek. Ca. 1920. Afm. 3x3x8 cm. Gewicht: 31 gram.

Kanon, zilveren miniatuur.
Resultaat: 70 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Kanon op affluit met draaiende wielen en staande kanonnier met aansteekstok en zwaard. Nederlands gekeurd. Ca. 1920. Afm. 7.5x3x4 cm. Gewicht: 32 gram.

Zilveren lepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren lepel, 833/000, Hollands, voorzien van puntvormige bak voorzien van lijngravures langs de opstaande randen, bevestigd aan een steel welke versierd is met een getrembleerde biedermeier bewerki...

3 Zilveren juslepels
Resultaat: 75 EUR

Drie zilveren juslepels, 835/000, model Haags lofje. o.a. gerritsen en van Kempen, jl.: Q:1926 en koninklijke van Kempen en Begeer. jl.:i:1968. Totaal ca 178 gram. 18 cm. In goede staat.

2 Zilveren lepels
Resultaat: 65 EUR

Twee zilveren lepels, 833/000, Hollands. Een sauslepel met rechthoekige bak, gecontourneerde steel versierd met een gegraveerd biedemeierdecor. MT.: J.v.Kleef, 's Gravenhage, jl.:I:1843. En een compo...

Tafelmessen met zilv. pistoolgreep
Resultaat: 150 EUR

Set met zes tafelmessen voorzien van zilveren pistoolgrepen, 835/000, lengte 21,5 cm. In goede staat

Zilveren drinkbeker
Resultaat: 140 EUR

Bijzonder fraaie zilveren drinkbeker, 925/000, Amerika, Gehamerde beker met bloem- en vogelgravure, gewelde vorm en een groot robuust handvat. Voorzien van gravering: Annie Maria Bland Van den Berg, M...

Kandelaar, zilver
Resultaat: 150 EUR

Zilveren kandelaar, 3 lichts, 835/000, Duits. Kandelaar Rococo-stijl op ronde voet met getorste bewerking, met 2 krularmen en 3 lichten met getorste bewerking. En een gevulde voet. Voorzien van ZII k...

Zilveren schaal/vaasje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.

Tassa op zilv. voet
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen tassa ø 12cm. met omgeslagen rand, met kleine schade, voorzien van fraai slijpwerk deels geëtst op 835/000 zilveren voet, ø 7cm.,. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1880.

Paraplu met zilver
Resultaat: 40 EUR

Paraplu met zilveren greep. Zwarte paraplu met zilveren gladde handgreep, 830/000. Glad met deukjes. 89x12 cm.

Wandelstok, zilveren handvat
Resultaat: 90 EUR

Wandelstok van bamboe hout met zilveren handgreep, 925/000, met getorste bewerking. Engels MT.: Charles Edwards, London jl.:S:1893. 98x11cm. In goede staat

Zilveren clown
Resultaat: 220 EUR

Grote zilveren clown, 925/000, staand met bloem en gieter. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., Hoogte 13.5 cm ca. 260 gr.

Zilveren clown
Resultaat: 220 EUR

Zilveren clown, 925/000, groot model met gipsbeen en kruk. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 13 cm. ca. 346 gr.

Miniaatur, zilver (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee 835/000 zilveren miniaturen, bestaande uit kerktoren en straatlantaarn met daar bovenop een poes en onderaan een staande blaffende hond. Nederlands gekeurd

2 Zilveren roomlepels
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren roomlepels, roomlepel met engel, schild en gedeukte bak, MT.: J.Groenom, Leeuwarden, jl.: d:1863, lengte 13 cm, En een roomlepel met kleine bak en bekroond met een hondje. MT.: P.R.Cabbo...

Zilveren miniatuur, strijkplank
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur, strijkplank met strijkbout, 835/000, 6x4,5cm. Importeursteken: Hooijkaas, Schoonhoven.

Kinderbeker, zilver.
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 kinderbeker met spiegelmonogram, gevlochten rand en exportkeur. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1916, 6xø4.5cm., ca. 57gr.