Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Man met ladder, zilv. miniatuur.
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000, miniatuur van lopende man met ladder op de schouder. Mr. A.F. Westerwaal - Amsterdam. Ca. 1910. Afm. 4x2.5x3.5 cm. Gewicht: 13 gram.

Paraplu met zilveren handgreep
Resultaat: 40 EUR

Paraplu mt zilveren handgreep, met gehamerd decor. Duits 800/000. Wilhelm Binder Schwabisch Gmund. lengte 93 cm , in goede staat.

Lot met divers zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver bestaande uit 3 vleesvorken met gecontourneerd, gevuld heft en vergulde tanden, 800/000, 17 cm, een broodmes met gevuld heft bewerkt met bloemdecor en een cartouche, 800/000,voorzien van st...

Zilveren zeilschip-lepel, voorzien van A'dams wapen
Resultaat: 70 EUR

Zilveren lepel, 835/000, met gedreven Amsterdams wapen, een dubbel getorste steel met putti's en bekroond met een zeilschip. Duits. Voorzien van ZI keur. 22 cm.ca 69 gram.

Bonbonkom+zilveren hengsel
Resultaat: 65 EUR

Geslepen kristallen bonbon kom met omgeslagen gecontourneerde rand en voorzien van een opengewerkte 835/000 zilveren beugel met florale gravering en fraaie bloemvormige voeten. (Enkele chips). Mr. A.H...

Zilveren jamlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000, Hollands. Jamlepel met rond lopende steel versierd met een parelrand. Voorzien van haakje. MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. jl.:N: 1923 lengte 17,5 cm. ca 28,6 gram

2 Thora pointers
Resultaat: 180 EUR

Twee thorapointers, éénthorapointer van hout met witmetalen ornamenten versierd met turkooisstenen lengte 48 cm. en een witmetalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. ...

Koekschaal, zilver.
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen koekschaal ø 24cm., met oa. waaierslijpsel aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie). MT.: G.v/d Velden, Amsterdam anno 1891

Tas met beugel en rokhaak, zilver.
Startprijs 160 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...

Sierkurken (stel)
Resultaat: 65 EUR

Stel Duitse 800/000 zilveren sierkurken met fraaie florale bovenrand. Gemerkt: Afm. 7 cm.

Rechaud plated
Resultaat: 65 EUR

Prachtige grote plated rechaud (inclusief dekselschaal). Twee-delig 20e eeuw, in 18e eeuwse stijl, . Afm. 29x43x27 cm. In goede staat.

Glas en theebus met zilver en 1 plated ijsemmer
Resultaat: 60 EUR

3 Kristallen delen bestaande uit een wijnglas geplaatst op een ronde zilveren, 835/000, voet versierd met bloemgravures,17 cm, een kristallen theebus met amandelslijpsel op ronde voet met geschulpte r...

Zilveren collier met paarse kleurstenen + oorhangers
Resultaat: 120 EUR

Fraaie zilveren sieradenset, 925/000, bestaande uit een lange choker met 4 peervormige schakels met witte en paarse stenen met vergulde details, versierd met kleine schakels in bloemvorm. In het midde...

Zilveren sigarenkoker
Resultaat: 80 EUR

Zilveren sigarenkoker, 833/000, Hollands. Langwerpige ovale koker met scharnier, versierd met een getrembleerde rand en voorzien van krulgravures met cartouche. MT. J.van der Dussen, Schoonhoven, 19...

Pepermuntdoosje, zilver.
Resultaat: 75 EUR

Vierkant 835/000 zilveren pepermuntdoosje met opgehoogde onder- en bovenkant, florale graveringen en een hartje met initialen. Mr. A. v.d. Sluys - Schoonhoven. Ca. 1860. Gewicht: ca. 24 gram. Afm. 5x5...

9 Zilveren lepels
Resultaat: 70 EUR

Negen zilveren theelepels, 835/000, 5 lepels met strakke vierkante steel bekroond met fruit, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, 1961-heden, en 4 lepels met dubbel getorste steel bekroond met een a...

Twee bijbels met zilveren sloten
Resultaat: 250 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten, 833/000. Bijbel met bruin lederen omslag met goudinleg. Voorzien van 2 zilveren sloten, Empire. MT.: Abraham Bout, Amsterdam jl.: S: 1827. 10x17x4 cm. En een kleinere...

Zilveren slacouvert, dubbel filet
Resultaat: 150 EUR

Zilveren slacouvert, 833/000, bestaand uit een vork en lepel met dubbele filetrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten jl.: Q:1900. Totaal ca 202 gram. 25 cm. In goede staat

Inktstel, zilver.
Resultaat: 150 EUR

835/000 Zilveren Biedemeier inktstel met greep. Voorzien van fraaie florale graveringen en twee geslepen kristallen inktpotjes met 835/000 zilveren montuur met floraal gegraveerde deksels. Toegeschrev...

Spoelkom, zilver
Resultaat: 75 EUR

Zilveren spoelkom, 830/000. Ronde kom op ronde voet versierd met een parelrand. ø 13x8 cm. Zweden, eind 20e eeuw. Ca 174 gram. Gestempeld MEMA. In goede staat.

Zilveren Jugendstil doosje
Resultaat: 200 EUR

Fraai zilveren Jugendstil doosje, Engels 925/000. Doosje in een halve maan vorm, geplaatst op 4 klauwpootjes, aan de bovenzijde versierd met een opgelegde bloem uit draad. MT.: Manoah Rhodos & Sons, B...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 125 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, in de vorm van een Korintische zuil, op vierkante voet met parelversiering. 10x10x22 cm. Gevulde voet. In goede staat.

Broodschaal, zilver.
Resultaat: 180 EUR

835/000 Zilveren broodschaal met florale opengewerkte rand met vogels. Afm. ca. 26x18 cm. Mr. Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Gewicht: 251 gram.

Melkglazen schaal op zilv. voet
Resultaat: 55 EUR

Melkglazen schaal op een zilveren voet. 835/000. Melkglazen schaal met geschulpte rand voorzien van goud decor, geplaatst op een ronde voet met gravure bewerkingen van bloemen en cartouchen. Afm. ø 23...