Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren potloden
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren potloden, één potlood in de vorm van een zuil met getorste bewerking en bladversiering, 9 cm, één cilindervormig potlood met spiraalvormige bewerking, 835/000, 9,5 cm en één potlood cili...

Miniatuur , zilver.
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

Miniatuur 'put', zilver.
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "in de put zitten". MT. C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

15 Paar zilveren oorknoppen
Startprijs 40 EUR

Lot met 15 paar oorclips, 925/000, met parels. Parelgrootte 4-7 mm

Coupe, kristal
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.

Plate (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud Engels Sheffield plate. 20e Eeuw. Betreffende een theekan, suikerpot en melkkan. Afm. 13-28 cm. In goede staat.

Schalen, plated. (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie oude plated schalen met parelranden. 20e Eeuw. Afm. 27-45 cm. In goede staat.

Poederdoos, aansteker, loddereindoosje
Startprijs 40 EUR

Poederdoos met parelmoer deksel, gemerkt Max Factor etc. Aansteker met parelmoer, gemerkt Minist Finance. En een goudkleurig loddereindoosje met parelmoer deksel. Afm. 3-9 cm.

Pannenkoekmes, zilver, miniatuur.
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Pannenkoekmes. Voorzien van initialen. Mr. B.M. Benner - Amsterdam.

Bonbonschotel+zilv. hengsel.
Startprijs 40 EUR

Geslepen dikwandige geschulpte kristallen bonbonschotel ø ca. 17 cm. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum - Zaandam/Amsterdam. Ca. 1870. Cond.: G.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een schoorsteenveger, 2,2x2,5x4cm en een paar op een bankje, MT.: Argentor b.v. Haarlem, jl.:1995. 4x2x3,5cm. Totaal ca 46,7 gram. In goede staat.

Kinder-eetschuifje, zilver.
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren kinder-eetschuifje, steel met Haags lof. Zilverfabriek Voorschoten U. Gewicht: Ca. 25 gram. Afm. 10 cm.

Lot zilver 3 delen
Startprijs 40 EUR

Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.

Kristallen coupe, zilv. voet.
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 ronde zilveren voet met parelrand. Mr. J. Hoogendoorn - Amsterdam, 1881-1890. Afm. ø 11x13 cm.

Opdienlepel met been
Startprijs 40 EUR

Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.

Kaasmes
Startprijs 40 EUR

Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1,L. 20cm .Cond:G

Zilveren morellen lepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren boeren jongenslepel, 835/000, met getorste gebogen steel bekroond met een eikel. 21 cm. ca 45 gr. In goede staat

Mosterdlepel, zilver
Startprijs 40 EUR

Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.

6 Plated kandelaars
Startprijs 40 EUR

Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G

Amandelbakje, zilver.
Startprijs 45 EUR

830/000 Zilveren amandelbakje met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 835/000 zilveren asbak Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.

Serveerbestek
Startprijs 45 EUR

Serveercouvert bestaande uit een voorsnijmes en -vork, met vergulde tanden en lemmet. Voorzien van 2 zilveren heften, 800/000 met guirlande en cartouche. In originele cassette. 34x10x3,5cm.

Zilveren pasteischep
Startprijs 45 EUR

Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands. Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jac...

Strooibus, kristal.
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.

Poederdoos, zilver.
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren poederdoos voorzien van floraal deksel met zwart emaille. Afm. ca. 9.5 cm.