Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3392 Resultaten
Kavel: 2527

Pronkbeker

Startprijs 15 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M


Kavel: 5553

Glazen vaas

Startprijs 15 EUR

Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R


Kavel: 5577

Lot Glas

Startprijs 15 EUR

Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G


Kavel: 279

4 Paar zilveren oorhangers

Startprijs 20 EUR

Vier paar zilveren oorhangers, met brisures en haken. Bewerkt, met zoetwaterparel en zirconia. Totaal ca 5 gram


Kavel: 512

Lot met horloges

Startprijs 20 EUR

Lot horloges, 6x, bestaande uit 2 digitale horloges uit staal, 2 double, en een los uurwerk: Chevalier en cochet 8621


Kavel: 529

Armband, barnsteen

Startprijs 20 EUR

Gevlochten armband van barnstenen met grote ovale barnsteen in het midden. 21x4cm.


Kavel: 720

Suikerschep, zilver.

Startprijs 20 EUR

Zilveren suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.


Kavel: 723

Lepel, zilver.

Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.


Kavel: 794

Suikerschep, zilver.

Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.


Kavel: 1372

2 antieke gravures

Startprijs 20 EUR

Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G


Kavel: 1546

Deligny, aquarel

Startprijs 20 EUR

J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G


Kavel: 1552

A. Gravier

Startprijs 20 EUR

A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G


Kavel: 1558

Litho, Wolfgang Gäfgen

Startprijs 20 EUR

Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.


Kavel: 4537

Perzisch kleed

Startprijs 20 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G


Kavel: 5573

Murano glazen schenkkan

Startprijs 20 EUR

Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G


Kavel: 5576

Lot Murano glas

Startprijs 20 EUR

Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G


Kavel: 5580

10 Diverse glazen

Startprijs 20 EUR

Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G


Kavel: 6470

Lot Hollands keramiek

Startprijs 20 EUR

Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegels in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G


Kavel: 6482

Engels tablet met serviesje, Grindley

Startprijs 20 EUR

Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G


Kavel: 6483

Grote keramieken schaal

Startprijs 20 EUR

Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G


Kavel: 337

Lot parelmoer

Startprijs 25 EUR

Lot parels/ parelmoer bestaande uit 2 snoeren met parels en 2 snoeren met parelmoer waarvan een met grillig vorm kralen.


Kavel: 538

Lot tedora bedel

Startprijs 25 EUR

Lot Tedora bedels,8x, zilver, 925/000, hartjes met naam. Totaal ca 33,5 gram. Nieuw


Kavel: 655

Zilveren armband

Startprijs 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, Schakelarmband met langwerpige gematteerde schakels voorzien van een omslag in het midden. breedte 5 mm. totaal ca 12 gram. Voorzien van veiligheid. Lengte 19 cm. In goede s...


Kavel: 732

Zilveren brede ring

Startprijs 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, Ti Sento, met zirconia's. Brede ring met banen waarvan één baan pavé gezet met zirconia's. Breedte 16 mm. ø 51 ca 17 gr. In goede staat