Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren collier
Startprijs 50 EUR

Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr

Miniatuur 'lijken', zilver.
Startprijs 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Over lijken gaan"MT.: A.C.Stont, Rotterdam anno 1973

7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 50 EUR

Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...

Servetringen, 8x
Startprijs 50 EUR

Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.

Diverse zilveren vorkjes, 8x
Startprijs 50 EUR

Lot met 6 zilveren vorkjes en 2 zilveren sardinevorkjes met benen heft.

Portemonnee, hoeken
Startprijs 50 EUR

Bruine lederen beursje met twee 375/000 hoeken. MT.: EHP, Birmingham. Grootte 12x5,5cm. In goede staat

Glaasje met 6 zilv. biedermeier lepels
Startprijs 50 EUR

Kristallen glaasje op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met zuilvormige steel en bekroond met een kroon. Totaal ca 35 gram. 9 cm. MT.:Niekerk, Schoonhoven.

Verzilverd bestek
Startprijs 50 EUR

Groot plated bestek deels voorzien van filetrand en versierd met kuifmotief, Wellner basis 90, en deels alleen versierd met een filetrand, Christofle Hotel en een paar enkele stuks. 14 messen, 28 vork...

Kristallen coupe, zilv. voet.
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:

Sigarettendoos, zilver.
Startprijs 50 EUR

Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.

Zilveren vaasje
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat

Vork, zilver.
Startprijs 50 EUR

Bijzondere antieke 835/000 zilveren vork, steel met filetrand aan voor- en achterkant, en een medaillon van de staande Nederlands gekroonde leeuw (waarschijnlijk afkomstig van een ambassade) Mr JC Beg...

Zilveren roomlepel en suikertang
Startprijs 50 EUR

Zilveren roomklepel en klontjestang, 835/000, roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures en een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram

Theelepeltjes, zilver (9x)
Startprijs 50 EUR

Negen antieke 835/000 zilveren theelepels, getorste stelen met floraal hanenkam heft en idem suikerschep. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven ca. 1915. Samen ca. 85gr.

Moccalepeltjes, zilver (12x)
Startprijs 50 EUR

Twaalf 835/000 zilveren moccalepeltjes met waaiersteel. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1910, L.9cm., ca. 85gr.

IJsglazen coupe
Startprijs 50 EUR

IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.

Voorsnij couvert, zilver
Startprijs 50 EUR

Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.

Suikerschep, zilver (2x)
Startprijs 50 EUR

Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.

Strooibus, kristal
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.

Blaker+duimgreep, zilver.
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren biedemeier blaker met graveringen en een zilveren duimgreep op zwart gepolitoerd mahoniehouten basement. Nederlands gekeurd jl.: R: 1851. Afm. 15x18x8 cm.

Glaasje met 6 zilv. biedermeier lepels
Startprijs 60 EUR

Kristallen glaasje met bloemgravure, op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met getorste steel met biedermeier bewerking. MT.: F.Ipenburg, Schoonhoven jl.:G:1916. totaal ca 64 gram. 11 cm.

3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR

Lot met drie zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit twee botermesjes met een hamerslagmotief en een steeleinde met een gestileerd bloemmotief, Art Deco-decor MT.: Hooykaas, Schoonhoven, jl; W: 1...

Pillendoosje, zilver.
Startprijs 60 EUR

Rond 925/000 zilveren pepermuntdoosje met florale gravering op het deksel, ø 3cm., ca. 10gr.

Lot vorkjes en lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, een theelepel met schaap en Texel, en een suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. totaal ca 130 gr...