32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Barnsteencollier 603
Barnsteencollier
Startprijs 60 EUR
Handgeknoopt tapijt 4534
Handgeknoopt tapijt

25 EUR

Zilveren ring met zwarte en groene zirconia 610
Zilveren ring met zwarte en groene zirconia

30 EUR

Perzisch kleed 4541
Perzisch kleed

25 EUR

2 Perzische tapijten 4548
2 Perzische tapijten

30 EUR

Servies 'Blue Danube' 6437
Servies 'Blue Danube'

120 EUR

3-Delig kaststel, begin 20e eeuw 6444
3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
8 Kraaghals vaasjes China 6451
8 Kraaghals vaasjes China
Startprijs 80 EUR
Zilveren presenteerschaal op voet 72
Zilveren presenteerschaal op voet
Startprijs 360 EUR
Strooier, zilver 617
Strooier, zilver
Startprijs 60 EUR
G. Post-Greve, stilleven 1410
G. Post-Greve, stilleven

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1417
Onduidelijk gesigneerd, Zweden

35 EUR

Bronzen beeld edelhert 5035
Bronzen beeld edelhert

100 EUR

Rolf Wafs, bosgezicht 1424
Rolf Wafs, bosgezicht

50 EUR

Koe 5042
Koe
Startprijs 140 EUR
Wandengel 5049
Wandengel
Startprijs 60 EUR
Zilveren ring met amethist en lemonkwarts 653
Zilveren ring met amethist en lemonkwarts
Startprijs 50 EUR
Zilveren collier met slanghanger 660
Zilveren collier met slanghanger
Startprijs 35 EUR
Gouden armband met gouden munten en bedels 108
Gouden armband met gouden munten en bedels

950 EUR

Bronzen beeld 'golfer' 5078
Bronzen beeld 'golfer'

50 EUR

Tafelset, 3-delig. 667
Tafelset, 3-delig.
Startprijs 95 EUR
Zilveren kom met oren 115
Zilveren kom met oren
Startprijs 350 EUR
Uil, naar Picasso 5085
Uil, naar Picasso

100 EUR

Uil (Fernandez), Art Deco 5092
Uil (Fernandez), Art Deco

130 EUR