Lang collier van malachietkralen, ø 8 mm. Met vergulde sluiting. Lengte 75 cm
Lot met 15 paar oorclips, 925/000, met parels. Parelgrootte 4-7 mm
Drie delen oud Engels Sheffield plate. 20e Eeuw. Betreffende een theekan, suikerpot en melkkan. Afm. 13-28 cm. In goede staat.
Drie oude plated schalen met parelranden. 20e Eeuw. Afm. 27-45 cm. In goede staat.
Poederdoos met parelmoer deksel, gemerkt Max Factor etc. Aansteker met parelmoer, gemerkt Minist Finance. En een goudkleurig loddereindoosje met parelmoer deksel. Afm. 3-9 cm.
Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.