Gijsbertus Craeyvanger 1866. 1810-1895. Voorstelling: Reizend gezelschap met paarden. Aquarel op papier. Afm. 47x37 cm. Cond.: G.
Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.
E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.
Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.
Friese eikenhouten staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw. Afm. 143 cm. In goede staat.
Messing tafelklok met cloissonè (emaille), tweede helft 20e eeuw. (mechanisch met centrale secondenwijzer) Afm. 31 cm. In goede staat.
Notenhouten Art Deco staande klok met halfuur-slag op vijf gongstaven, met koperen bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Ca 1930. Gemerkt Embree 1 million. Afm. 194 cm. In goede staat.
Kleine Weense mahoniehouten twee gewichten regulateur, W. Grimme Trieste. Ca. 1870. Afm. 76 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1880 Frankrijk, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 45cm. Cond;G
Prachtige Louis Seize stijl twee-zits bank, exclusief stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 93x160x80 cm. In goede staat.
Twee antieke Aziatische bijzettafels met olifantenkoppen (voor vazen). Ca. 1920-1930. Afm. ca. 76x48 cm. ø en 74x40 cm. ø. In goede originele staat.
Gesigneerd, Henri Jan Mart meubelement, Amsterdam-Leidsestraat. Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met facet geslepen glas, ca. 1910. Afm. 183x90x40 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten renaissance kist. Deels 17e-18e eeuw en later. Afm. 74x130x60 cm. Cond.: redelijk/goed.
Originele Twentse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen, 18e eeuw. Afm. 77x69x153 cm. In zeer goede staat. (slot mist!)
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Bronzen naakte vrouwelijke torso op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naar Maillot. Afm. 37 cm. In goede staat.
Zeldzame Kristal Unie Maastricht stopkaraf, ca. 1930. Door Piet Zwart (minimale chip basis) Afm. 21 cm. Cond.: R/G.
Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Gouden Baume & Mercier horloge, 750/000, met zwart leren band. Mooi plat dameshorloge, ø kast 26,5 mm, met zwarte leren band met krokoprint. Quarts. In originele doos
Omega horloge, vierkant goldplated model met stalen achterdeksel, 27x27 mm. Mechanisch, met originele zwarte Omega leren band. In orignele doos.
Collier met spinel en gouden, 585/000, sierlijke sluiting. Drie rijen spinelkralen, ø 6 mm, bevestigd een aan zeer fraaie gouden sluiting in de vorm van een strik. Lengte 42 cm.
Gouden ring, 585/000, met saffier en robijn. Ring met ruitvormige zetkast met in het midden 9 rond gefacetteerde saffier, met daaromheen een rand met 16 rond gefacetteerde robijnen, 2,5-3mm. Grootte r...
Gouden streekbroche, 585/000, met bloedkoraal. Ronde broche met gladde rand versierd met filigrain appliquen met knoppen. In het midden bezet met een ovale bloedkoraal, ø 9-11mm. Grootte ø 29 mm. ca 5...