Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Huisconcert Beethoven
Resultaat: 180 EUR

L. Balestieri, ca. 1930. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afm. 36x66 cm. Cond.: G.

Engelse telescoop
Resultaat: 180 EUR

Zware antieke Engelse messing scheepvaart telescoop. Negretti & Zambra, London (1917) No. 756. Afm. ca. 60x7 cm.

Blauwe pendule
Resultaat: 180 EUR

Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.

Friese staartklok
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 180 EUR

Antieke Queen-Anne stijl wortelnoten theetafel met lade . Ca. 1900. Afm. 73x52x83 cm. In goede staat.

Houtgestoken spiegel
Resultaat: 180 EUR

Grote decoratieve Italiaanse houtgestoken spiegel met rocailles. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 113x86 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Capellini.
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...

Baardmankruik
Resultaat: 180 EUR

Duitse steengoed baardman-kruik, 17e-18e eeuw. Met bruine glazuur. Afm. 41 cm. In goede staat.

Schaal Sevrès met handgreepjes
Resultaat: 180 EUR

Antieke Franse Sevres gemerkte porseleinen schaal, opengewerkt met bloemen en goud decor. Afm. 9x30x20 cm. In goede staat.

Kavel jade
Resultaat: 180 EUR

Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm

Kop en schotels (12 st. )
Resultaat: 180 EUR

Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.

Yixing groen trekpotje, met bodem en deksel merk
Resultaat: 180 EUR

Chinese gemerkte Yixing theepot in lotusbloemvorm met slang en kikker. 21e eeuw. Afm. 6x15x11.5 cm. Cond.: G.

Zilveren slatang, rijk bewerkt
Resultaat: 175 EUR

Zilveren slatang, 925/000, rijkelijk versierd met bloembewerkingen. De bak van de lepel is voorzien van een voorstelling van een man in de tuin verfraaid met een parelrand. ca 205 gram. 25x7 cm. ZI-ke...

Bloemen stilleven
Resultaat: 175 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.

Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 175 EUR

Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Buffetkastje, eiken, ca. 1900
Resultaat: 175 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil buffetkast met druivenranken en geslepen glas (Frankrijk). Ca. 1900. Afm. 213x113x50 cm. In zeer goede staat.

Eikenhouten eettafel
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten refectory tafel naar oud voorbeeld (handwerk) met onderling verbonden poten. Afm. 79x82x178 cm. In goede staat.

Tafelset, zilver.
Resultaat: 170 EUR

835/000 Zilveren tafelset op ronde voet. Met gevlochten handgreep en twee geslepen kristallen deksel coupes met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Afm. 11.5x25 cm. Cond.: G.

Gd. Hanger + collier (2x)
Resultaat: 170 EUR

Gouden collier met twee gouden hangers, 585/000. Venetiaans collier, 1,3 mm, met ovale geelgouden hanger versierd met 3 kleine steentjes, 23x14 mm, en een langwerpige bicolour hanger met matte bewerki...

Granaatcollier met gouden slot
Resultaat: 170 EUR

Collier van granaten met een gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 3,5 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting, ovaal model voorzien van geschulpte rand met bloemapp...

H.K. Onnes
Resultaat: 170 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Mediterraans meer met boten, 31x24cm. Gouache op papier, Cond:G

Hanglamp, Roofvogels (brons)
Resultaat: 170 EUR

Bronzen hanglamp met roofvogels en eikenhouten tussenstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60x65 cm ø. In goede staat.

Kandelaar
Resultaat: 170 EUR

Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.

Boulle kistje met spel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.