Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.
Adeliges Taschenbuch. Uitgave Justus Perthes te Gotha, jaargangen: 1903, 1907, 1923, 1930, 1931, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939 (2x), 1940 (A+B), 1941 (A+B), 1942 (3x B + )A. Totaal: 23 band...
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
19e eeuwse Biedermeier kristallen gembercoup met deksel (minimale chips). Amandel-geslepen. Afm. 30 cm. Cond.: R/G.
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem, versierd met bolletjes en graveerwerk, met...
Gouden ring, 585/000, met melkopaal en saffier. Een ring met een bloemvormige rozet met 7 rond cabouchongeslepen opalen, met daaromheen een geschulpte rand met 12 rond gefacetteerde saffieren. Grootte...
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Antieke Japanse drie-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Japans oorlogschip met mariniers in sloepen. (één gaatje)l Houtsnede op papier. Afm. 71x36 cm. Cond.: R/G.
Novelli 1937. Adria, Italiaanse school. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50. Cond.: G.
Zeldzame antieke vergulde degen met vrijmetselaarsteken (troffel, wapenschild etc.) Ca. 19e eeuw. (kleine beschadigingen) Afm. 97.5 cm. Cond.: R/G.
Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.
Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G
Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.
Zeldzame Hollandse antieke 2-zijdige commode met originele florale beschildering ,1 zijkant 3 lades, 1 zijkant lade en deur . Ca. 1870. Afm. 76x45x82 cm. Gebruikt in binnenscheepvaart. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat,maar lichte fineerschade 160x104x44cm
Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G
Bronzen bewerkte schedel op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Indische graveringen. Afm. 39 cm. In goede staat.
Grote groen-blauwe copieer glazen bolle vaas, licht gelobt. Ca. 1930. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden 'Queng Lung', met floraal decor. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Drie maal 17e-18e eeuws Chinees porselein Kang Xi. kop en schotels (Gemerkt met apart decor). Schotels, minimale randchips. Kopjes, goed. Afm. 7x13 cm. ø. Cond.: G.
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Antiek Petrus Ragout Maastricht servies, ca. 1880. Servies gedecoreerd met Pompeia decor. Servies bestaat uit:8 ontbijtborden, theepot (deksel gerestaureerd), 9 grote borden, fruit treef, dekseldoos,...
Vier aparte antieke chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor. In goede staat 6-14cm.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.