Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Pauw
Resultaat: 170 EUR

Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 170 EUR

Adeliges Taschenbuch. Uitgave Justus Perthes te Gotha, jaargangen: 1903, 1907, 1923, 1930, 1931, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939 (2x), 1940 (A+B), 1941 (A+B), 1942 (3x B + )A. Totaal: 23 band...

Jachtspiegel met kroon
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G

Biedermeier kristallen gember coup met deksel
Resultaat: 170 EUR

19e eeuwse Biedermeier kristallen gembercoup met deksel (minimale chips). Amandel-geslepen. Afm. 30 cm. Cond.: R/G.

Granaatcollier met gouden sluiting
Resultaat: 160 EUR

Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem, versierd met bolletjes en graveerwerk, met...

Gouden ring met melkopaal en saffier
Resultaat: 160 EUR

Gouden ring, 585/000, met melkopaal en saffier. Een ring met een bloemvormige rozet met 7 rond cabouchongeslepen opalen, met daaromheen een geschulpte rand met 12 rond gefacetteerde saffieren. Grootte...

Cassette met zakhorloges
Resultaat: 160 EUR

Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat

Japanse 3-luik
Resultaat: 160 EUR

Antieke Japanse drie-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Japans oorlogschip met mariniers in sloepen. (één gaatje)l Houtsnede op papier. Afm. 71x36 cm. Cond.: R/G.

Italiaanse voorstelling
Resultaat: 160 EUR

Novelli 1937. Adria, Italiaanse school. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50. Cond.: G.

Antieke degen (vrijmetselarij)
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame antieke vergulde degen met vrijmetselaarsteken (troffel, wapenschild etc.) Ca. 19e eeuw. (kleine beschadigingen) Afm. 97.5 cm. Cond.: R/G.

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.

Franse pendule, vrouw met kind
Resultaat: 160 EUR

Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G

Friesche staartklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.

Besch. commode voor boot
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame Hollandse antieke 2-zijdige commode met originele florale beschildering ,1 zijkant 3 lades, 1 zijkant lade en deur . Ca. 1870. Afm. 76x45x82 cm. Gebruikt in binnenscheepvaart. In goede staat.

Mahonie secretaire
Resultaat: 160 EUR

Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat,maar lichte fineerschade 160x104x44cm

Perzisch tapijt
Resultaat: 160 EUR

Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G

Schedel met tatoeages
Resultaat: 160 EUR

Bronzen bewerkte schedel op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Indische graveringen. Afm. 39 cm. In goede staat.

Copier, grote vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote groen-blauwe copieer glazen bolle vaas, licht gelobt. Ca. 1930. In goede staat.

Chinese borden (3x)
Resultaat: 160 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 'Queng Lung', met floraal decor. Afm. ø 23 cm. In goede staat.

3x Kop en schotels, Chinees.
Resultaat: 160 EUR

Drie maal 17e-18e eeuws Chinees porselein Kang Xi. kop en schotels (Gemerkt met apart decor). Schotels, minimale randchips. Kopjes, goed. Afm. 7x13 cm. ø. Cond.: G.

Kavel jade
Resultaat: 160 EUR

Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm

Servies Ragout, div. Pompeija
Resultaat: 160 EUR

Antiek Petrus Ragout Maastricht servies, ca. 1880. Servies gedecoreerd met Pompeia decor. Servies bestaat uit:8 ontbijtborden, theepot (deksel gerestaureerd), 9 grote borden, fruit treef, dekseldoos,...

4 Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Vier aparte antieke chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor. In goede staat 6-14cm.

2 porseleinen vazen Empire stijl
Resultaat: 160 EUR

Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.