32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Boedha, liggend. Gezet op vergulde ring. 562
Boedha, liggend. Gezet op vergulde ring.

100 EUR

Richard Adler 1376
Richard Adler
Startprijs 60 EUR
Schilderij, hond 1375
Schilderij, hond
Startprijs 40 EUR
Hanglamp, porselein. 6402
Hanglamp, porselein.
Startprijs 40 EUR
Mariabeeld, bisquit porselein 6401
Mariabeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR
5 Delig Petrus Ragout kaststel 6398
5 Delig Petrus Ragout kaststel

90 EUR

Marokkaanse dolk 19e eeuw 2472
Marokkaanse dolk 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Gautier, Napoleon op paard 1364
Gautier, Napoleon op paard

75 EUR

Witgouden ring met briljant 32
Witgouden ring met briljant

225 EUR

Kommen, goudsteen (2x) 6393
Kommen, goudsteen (2x)
Startprijs 40 EUR
Div. antiek Chinees porselein 6390
Div. antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
4x China/Japan 6388
4x China/Japan
Startprijs 40 EUR
Antieke spiegel 4345
Antieke spiegel
Startprijs 40 EUR
Witgouden ring met briljanten 26
Witgouden ring met briljanten

300 EUR

Lampjes 2x (staand) 2469
Lampjes 2x (staand)
Startprijs 80 EUR
4 stoelen omstreeks 1900 4332
4 stoelen omstreeks 1900

60 EUR

2 Opdienlepels 544
2 Opdienlepels
Startprijs 80 EUR
P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor 6373
P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor
Startprijs 40 EUR
Hanglamp, messing 2460
Hanglamp, messing

80 EUR

Bijbel met gouden slot 541
Bijbel met gouden slot
Startprijs 80 EUR
Lot tedora bedel 538
Lot tedora bedel
Startprijs 25 EUR
Parel collier zoetwaterparels 537
Parel collier zoetwaterparels
Startprijs 75 EUR
Zilveren collier en hanger met zirconia 535
Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR
K. Kotter 1333
K. Kotter
Startprijs 80 EUR