Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ring, Nic Jonk
Resultaat: 110 EUR

Fraaie zilveren ring van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Vrouwfiguur, zeemeermin, aan brede open band. Gesigneerd: Nic Jonk 1981. Gewicht ca 14,4 gram. ø ca 51-52. In zeer goede staat.

Zilveren broche, Nic Jonk
Resultaat: 95 EUR

Fraaie zilveren broche van kunstenaar Nic Jonk, 835/000. Gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 6x5 cm. Ca 36,1 gram. In zeer goede staat.

Antieke gouden ring met diamant en smaragd
Resultaat: 365 EUR

Antieke gouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Ca 1850. Handgemaakte ring met in het midden een rechthoekig geslepen smaragd gezet in een rechthoekige geelgouden kast. Om de smaragd zit een ova...

Gouden Streekhanger (klein)
Resultaat: 70 EUR

Kleine gouden streekhanger, 585/000. Een ovale hanger met S-vormig applique en een baardje. Grootte 14x28 mm. Ca 1,5 gram. In goede staat.

Gouden ring met granaat
Resultaat: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met granaat. Langwerpige model met zetrand met gekretste bewerking en een ovaal gefacetteerde granaat, Grootte kop 30x15 mm. ø 56 ca. 7 gr.

Oorschroeven + ring, carneeol/parel
Resultaat: 75 EUR

Oorschroeven en ring, 585/000, met carneool en parel. Ring met aan de bovenzijde een rond element met getorste rand, ø 55, en een paar oorschroeven met bijpassende model voorzien van een gouden hange...

Zilveren collier met bollen en 2 hangers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier gourmetmodel met 2 filigrainbollen met kwastjes. lengte 80 cm en 2 zilveren kapjes met loshangende balletjes.Totaal ca 34,5 gr.

10 Swatch horloges
Resultaat: 60 EUR

Lot met tien swatch horloges, diverse modellen.

Collier van bloedkoraal
Resultaat: 20 EUR

Collier van bloedkoralen met double sluiting. Collier van bloedkoralen takken, verlopend in breedte 3-13mm. Lengte 58 cm. ca 37 gr.

2 snoeren, carneool en bloedkoraal
Resultaat: 30 EUR

Twee snoeren, bestaande uit een verlopend snoer met gefacetteerde carneoolkralen, ø 7-11 mm, met vergulde sluiting, lengte 38 cm en een verlopend collier van bloedkoraaltakjes, 7-11 mm. met double slu...

Zilveren armband met saffieren
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend model in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armband 4,5-10 mm met bak...

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband met koffieboonschakel, 835/000.

Granaatbroche
Resultaat: 50 EUR

Broche zilver, 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mm. ca 10.1 gr

Gouden slavenarmband
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot. Bolmodel, breedte 5 mm. ca 8,7 gram. In goede staat.

Gouden ketting,
Resultaat: 200 EUR

Gouden collier, 585/000, plat Venetiaans model, met veeroog. breedte 2 mm, lengte 70 cm. ca 11,7 gram. In goede staat

Gouden broche met diamant (Roos)
Resultaat: 180 EUR

Gouden broche, 585/000, staafmodel met bewerking, voorzien een hanger in de vorm van een bloem bezet met diamanten rozen, gezet op zilver. Totaal diamant ca 0,60 crt. De hanger is tevens los te dragen...

Gouden hanger met smaragd en diamanten
Resultaat: 350 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met smaragd en diamanten. Een ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 7x5mm met een goede kleur, en 15 diamanten met een oudslijpsel, to...

Zilver vergulde oorschroeven met robijn
Resultaat: 70 EUR

Zilver vergulde oorschroeven, 925/000, met een robijn, ø 7 mm, in een 6-poot chaton. ca 3 gr. Nieuw

Zilver vergulde ring met robijn en smaragd
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met ovale en rond gefacetteerde robijnen en smaragden. Breedte ring kop 17x15 mm. ø 56 ca 2,6 gram. Nieuw

Witgouden briljant ring
Resultaat: 900 EUR

Witgouden ring, 750/000, met een briljant geslepen diamant, 0,65 crt. W/P1, gezet tussen de band. Breedte 6 mm. ø 52 ca 13,0 gram. In goede staat

Gouden ring met melkopaal en saffier
Resultaat: 160 EUR

Gouden ring, 585/000, met melkopaal en saffier. Een ring met een bloemvormige rozet met 7 rond cabouchongeslepen opalen, met daaromheen een geschulpte rand met 12 rond gefacetteerde saffieren. Grootte...

Granaatcollier met gouden slot
Resultaat: 170 EUR

Collier van granaten met een gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 3,5 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting, ovaal model voorzien van geschulpte rand met bloemapp...

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 130 EUR

Gouden ring, 585/000, met mooie bloedkoraal. Ring met grote ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal gezet in een gladde geschulpte rand, 17x24mm. ø 58. In goede staat.

Diverse sieraden
Resultaat: 30 EUR

Groot lot met sieraden, bestaande uit o.a. horloges, kettingen, oorclips, broches e.d.