Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.
A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G
A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...
Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Oosterse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Werner Laves 1958, Duitse school 1903-1972 Berlijn. Cafe met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 50x83 cm. Cond.: G.
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Olielamp 835/000 zilver, zgn .Aladin toverlantaarn, op opgevulde ronde voet, vingergreep en 6-kantige stam. Onbekende keuren.
Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier, bakslot en veiligheid. Bolmodel, breedte 6 mm. ca 12 gram. Gedeukt en er zit speling in het scharnier en de sluiting.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...
Plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.
Omega horloge Seamaster met stalen kast en band, Quarts horloge m et vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. ( verstelbaar) In goede staat
Gouden collier met twee gouden hangers, 585/000. Venetiaans collier, 1,3 mm, met ovale geelgouden hanger versierd met 3 kleine steentjes, 23x14 mm, en een langwerpige bicolour hanger met matte bewerki...
Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...
Set sieraden met o.a. een Malachietbroche en hanger, een armband met turkoois en een armband met lapis lazuli, een jadering en een armband met groene blauwe stenen.
Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.
Lot met drie horloges bestaande uit een Pulsar horloge, titanium met stalen band, een Breilhorloge met steentjes op de wijzerplaat, voorzien van wit lerenband en een klein mechanisch Lanco horloge met...
Armeense bruids sieraden in een lijst. Metalen ronde sieraden met turkooissteen in het midden met filigrainbewerking met knoppen en bloemen. In goudkleurige lijst. 38x29cm
Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.