32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

4 Deel blauw .Chinees pors. 6244
4 Deel blauw .Chinees pors.

60 EUR

Chinees lakwerk paneel 2399
Chinees lakwerk paneel

50 EUR

Ivoren pagode 2392
Ivoren pagode
Startprijs 60 EUR
Sluitkamp, zeegezicht 1181
Sluitkamp, zeegezicht

40 EUR

Fred v.d. Wal 1174
Fred v.d. Wal
Startprijs 100 EUR
Monogram N.G., Klaprozen 1167
Monogram N.G., Klaprozen
Startprijs 100 EUR
Ree (1x) 2356
Ree (1x)

70 EUR

Olielamp 2349
Olielamp

30 EUR

Set 19e eeuwse stoelen 4300
Set 19e eeuwse stoelen
Startprijs 60 EUR
4 Stoelen 4293
4 Stoelen
Startprijs 60 EUR
Hallamp met glas 2342
Hallamp met glas

90 EUR

Mahonie theetafel 4286
Mahonie theetafel

185 EUR

T. Anconé, stilleven 1131
T. Anconé, stilleven
Startprijs 150 EUR
Van Trirum 1124
Van Trirum
Startprijs 350 EUR
Kandelaren (2x) 2313
Kandelaren (2x)

30 EUR

2x Houtsnijwerk 2306
2x Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR
Olieverf op doek (50 x 75) 1117
Olieverf op doek (50 x 75)

150 EUR

Groot lot  bestek 2299
Groot lot bestek

55 EUR

Lot spaarpotten 2292
Lot spaarpotten

40 EUR

Schildersezel 4250
Schildersezel

100 EUR

Trommel tafeltje 4243
Trommel tafeltje

60 EUR

Michael M., naar Picasso 1081
Michael M., naar Picasso

200 EUR

Engelse mini-set 4236
Engelse mini-set

65 EUR

5 Delen divers Makkum 6208
5 Delen divers Makkum

50 EUR