Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met( schmuck)sieraden, bestaande uit diverse horloges, parelcolliers, broches, oorknoppen, en colliers.

Zilveren creolen met amethist
Resultaat: 40 EUR

Zilveren creolen, 925/000 met amethist. Brede halve creolen 8,7 mm, gematteerd met een lila princes geslepen amethist. ø 15 mm ca 5.4 gr. Nieuw

Lot granaat met gouden kapitolstok
Resultaat: 40 EUR

lot granaatkralen met een gouden kapitolstok met getorste bewerking, 585/000. Lengte 44 cm.

Zilver vergulde ring met smaragd.
Resultaat: 40 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met een ovale gefacetteerde smaragd, 8x10 mm, en 6 rond gefacetteerde smaragden, ø 2 mm. ø 56 ca 3,9 gram. Nieuw

2 Barnsteen pijpjes met goud en vergulde rand
Resultaat: 40 EUR

Twee barnstenen pijpjes, één met gouden rand, 585/000, en één met vergulde rand in originele etui. 6-7cm.

Zilveren ring met zirconia
Resultaat: 35 EUR

Zilveren strakke slagring, 925/000, gerhodineerd met grote zirconia. ca 7.8 gr. ø 56 Nieuw

Set zilveren sieraden met asbak
Resultaat: 35 EUR

Set zilver bestaand uit een armband gemaakt uit filigrain, een broche filigrain in de vorm van een vleermuis, een armband met langwerpige schakels verlopend met bloemdecor en een zilveren asbak, totaa...

Zilveren Collier, slangmodel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram

Zilveren horloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren horloge, 835/000, Vierkant horloge, 27x27mm, met zilveren gourmetarmband met klipsluiting, breedte 13 mm. Lengte 19,5 cm.

Zilveren ring met blauwe zirconia
Resultaat: 35 EUR

Zilveren brede ring, 925/000, gematteerd met 4 vierkant geslepen blauwe zirconia's. Breedte 9 mm. ø 57 Nieuw

Bloedkoralen takjes collier
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.

Zilveren ring met zwarte en groene zirconia
Resultaat: 30 EUR

Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...

Zilveren hanger met Lapis lazuli
Resultaat: 30 EUR

Oude zilveren hanger, 835/000, met lapis lazuli. Ovale hanger met floraal versierde rand, met Hindesheimer roos, met een strik aan de bovenzijde geplaatst over een platte ovaal geslepen lapis lazuli....

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een slavenband met dop, 3 broches, een ring met groene steen, 4 kettingen en 3 hangers. totaal ca 64 gram.

M&M edelstalen creolen
Resultaat: 30 EUR

Edelstalen klapcreolen, breedte 8 mm, ø 14 mm, met gematteerde bewerking. Nieuw

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 4 ringen, 4 broches, een lange ketting met amethisthanger, een peervormige hanger en een carneolen kralen armband met zilveren hanger met carneool. ca 106 gram.

Diverse sieraden
Resultaat: 30 EUR

Groot lot met sieraden, bestaande uit o.a. horloges, kettingen, oorclips, broches e.d.

Zilver vergulde ring met robijn en smaragd
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met ovale en rond gefacetteerde robijnen en smaragden. Breedte ring kop 17x15 mm. ø 56 ca 2,6 gram. Nieuw

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband met koffieboonschakel, 835/000.

2 snoeren, carneool en bloedkoraal
Resultaat: 30 EUR

Twee snoeren, bestaande uit een verlopend snoer met gefacetteerde carneoolkralen, ø 7-11 mm, met vergulde sluiting, lengte 38 cm en een verlopend collier van bloedkoraaltakjes, 7-11 mm. met double slu...

Zilveren collier met bollen en 2 hangers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier gourmetmodel met 2 filigrainbollen met kwastjes. lengte 80 cm en 2 zilveren kapjes met loshangende balletjes.Totaal ca 34,5 gr.

Zilveren oorhangers met wit en zwarte zirconia
Resultaat: 25 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met een staaf met 7 rond gefacetteerde witte zirconia's en daaronder een peervornig gefacetteerde zwarte zirconia. Lengte 32 mm. Nieuw.

Zilveren collier met munt
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier met hanger, 835/000, voorzien van 10 gulden munt, 1945-1970. De munt is geplaatst in een hanger, 6x5cm, gemaakt uit krullen en bevestigd aan een jasseron collier, 60 cm. Totaal ca 49 ...

Moments edelstalen armband
Resultaat: 25 EUR

Moments edelstalen armband, vierkante schakels met bakslot. Breedte 5 mm. Lengte 22 cm. Als nieuw