Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Rado horloge
Resultaat: 320 EUR

Rado dameshorloge, ceramic jubilé, langwerpig donkergrijs keramisch model. nr. 963.0480.3 / 0374463. met 4 diamanten op de wijzerplaat. Breedte 19 mm. lengte 17 cm. In goede staat.

Perzamie geweer met bajonet
Resultaat: 310 EUR

Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 310 EUR

Genealogisches Handbuch des Adels. Totaal 51 delen. Uitgaven uit de 50-er jaren.

18e Eeuws eiken kastje
Resultaat: 310 EUR

Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G

2 Zilveren fazanten
Resultaat: 300 EUR

Twee zilveren miniatuur fazanten, 835/000. Eén fazant met gespreide vleugels (vrouwtje), importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, 13x8x10cm en een lopende fazant (mannetje), Italiaans MT.: Menegatti, V...

Witgouden ring met briljanten
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder mooie witgouden ring, 585/000, royaal bezet met briljanten. Fijne band met aan de bovenzijde 2 halve cirkels in elkaar lopend bezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,80 crt. I...

Gouden collier 'Biesmark'
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een Biesmarkschakel versierd met bollen. Breedte 5 mm. Lengte 44 cm. Ca 11 gram. In goede staat.

Bloedkoralencollier met gouden sluiting
Resultaat: 300 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 4,2 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bloedkoralen. Voorzien van bewerkte eindstukken....

Gouden ring met jade en briljant
Resultaat: 300 EUR

Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...

Witgouden ring, met Saffier & Diamant
Resultaat: 300 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rijring bezet met 5 markies geslepen blauw saffieren en 4 markies geslepen diamanten, grootte 3,5x1,7mm. Breedte ring 3,6 mm. ø 57 ca 2,85 gram. In goe...

Tekening op papier, David Joseph Bles
Resultaat: 300 EUR

Tekening op papier van David J. Bles 1846 (1821-1891). Diverse portretstudies Dolce Far Wiente (mooie vergulde lijst. Afm. 27x21 cm. In goede staat.

Noordijk, winterlandschap
Resultaat: 300 EUR

Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

Gezicht Overschie/Delft
Resultaat: 300 EUR

Willem Horselenberg 1881-1961. Gezicht Overschie te Delft. Olieverf op linnen. Afm. 95x62 cm. Cond.: R.

Gesigneerd, M. Liebermann
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd, Max Liebermann? Landschap, ca. 1930. Pastel op papier. Afm. 35x30 cm. Cond.: G.

Schilderij, Terlouw
Resultaat: 300 EUR

C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G

L.A. Feijen
Resultaat: 300 EUR

Lion Arie Feijen (1947). Drie tortelduiven bij Duitse vakwerk schuur. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Div. schepen in haven
Resultaat: 300 EUR

J.W. de Gruijter Fecit., 19e eeuw. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: R/G.

2 Coupes
Resultaat: 300 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren, empire stijl, 19e eeuw. Kandelaren zijn voorzien van bokkekoppen. Afm. 29 cm. In goede staat.

Staten bijbel
Resultaat: 300 EUR

Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 300 EUR

Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G

Gouden medaille Juliana
Resultaat: 300 EUR

Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat

Antiek Hollands postkaartenalbum
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.

Staande klok 18e eeuws
Resultaat: 300 EUR

Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...

Engelse mahoniehouten staande klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G