Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari sierschotel
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 270 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal- en gouddecor. In goede staat, 23,5ø

Jachtkastje met getorste zuilen
Resultaat: 265 EUR

Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.

Zilveren pijpcomfoor op pootjes
Resultaat: 260 EUR

Zilveren pijpen comfoor op pootjes, Hollands 18e eeuw, Den Haag. Een rond pijpencomfoor, Lodewijk XIV stijl, op drie krulpoten voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde rand en bloemenmanden....

Portret ca. 1900
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd? ca. 1900. Herenportret (4 plakkers). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R/G.

Springbok (1x)
Resultaat: 260 EUR

Opgezette springbok, geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 71 cm. In goede staat.

Beeld als tafelstuk
Resultaat: 260 EUR

Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 260 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

5 Perzische kussens/kameelzakken
Resultaat: 260 EUR

Vijf oude Perzische kussens/kamelenzak. Afm. 44-120 cm. In goede staat.

Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt.
Resultaat: 260 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot. Twee keer gemerkt. Met ranken en ratjes decor. 18e-19e eeuw. Afm. 11x18.5x9 cm. In goede staat.

Yixing trekpotje, bodem merk
Resultaat: 260 EUR

19e Eeuw. Yixing Chinese trekpot in pompoenvorm. Gemerkt met vleermuis op deksel. Afm. ø 10 x 10 x 16 cm. In goede staat.

Gouden choker opaal
Resultaat: 250 EUR

Sierlijke gouden choker, 585/000, met opaal en briljant. Choker met in het midden een ovale opaal, 10x8mm, gezet in een gladde rand met daarboven 3 briljanten, totaal ca 0,04 crt, in een witgouden zet...

Twee bijbels met zilveren sloten
Resultaat: 250 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten, 833/000. Bijbel met bruin lederen omslag met goudinleg. Voorzien van 2 zilveren sloten, Empire. MT.: Abraham Bout, Amsterdam jl.: S: 1827. 10x17x4 cm. En een kleinere...

Gouden hanger rozet met briljant
Resultaat: 250 EUR

Elegante gouden hanger,585/000, met briljanten. Fantasie rozet met uitlopende bladeren bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,64 crt W/SI. Grootte 11x19 mm. ca 2.6 gr. Nieuw

Gouden ring met briljanten
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljanten. Ring met ruitvormige rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 crt SI-P/W ø 59, ca 4,6 gram. Nieuw

Schoenen met zilveren gespen.
Resultaat: 250 EUR

Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 833/000, drachtkleding. Rechthoekig model gespen versierd met bloemmandmotief en bloemendecor. 13x8cm. MT.: H.Hellegers, Schoonhoven 1886-1890. In goede sta...

Bloedkoralen armband met gouden slot
Resultaat: 250 EUR

Armband met bloedkoralen met een dubbele gouden sluiting, 585/000. Een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 7-8mm, bevestigd aan een sluiting met twee gouden ronde sluitingen, aan elkaar bevestigd met g...

2 Snoeren met bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Twee snoeren met bloedkoralen. Een snoer met 2 rijen bloedkoralen, 2,5-7mm, om en om bevestigd aan een zilveren haaksluiting, 40 cm. En een collier bestaande uit een snoer met takjeskoralen en een sno...

B. van Beek, Polderlandschap
Resultaat: 250 EUR

Bernard Anthony van Beek, 1875-1941. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afm. 38x50 cm. Cond. G.

Stalinterieur
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Ca. 1900. Voorstelling: Stalinterieur met koe, kalf en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 74x69 cm. Cond.: G.

Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G

Kees Terlouw
Resultaat: 250 EUR

Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Winterlandschap
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1906. Voorstelling: Besneeuwd landschap met figuren bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 62x42 cm. Cond.: G.