Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese roodlak vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinese roodlak gesneden vaas met florale en vogels decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 30.5 cm. In goede staat.

Klokkenstel, 3 delig, Monreau
Resultaat: 250 EUR

Groot Frans drie delig klokkenstel, ca. 1880. Naar Moureau. Zwart marmer met compositie metalen figuren en kandelaren. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (paar minimale chips) Afm. 60-61 cm. Cond.:...

Porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Franse porseleinen console pendule met handgeschilderde florale en goud decors. Ca. 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 49 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 250 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Hollands bureau
Resultaat: 250 EUR

Hollands wortelnoten barokstijl schrijfbureau. 19e Eeuw. (Sloten vervangen). Verder in goede staat. Afm. 106x110x53 cm. Cond.: G.

Frans eiken bureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, In goede staat 110x128x64cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 250 EUR

Groot Perzisch kleed, blauw/creme etc. met florale decors. Afm. 201x326 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur 'Venus van Milo' door Societè des Bronzes. Mooie patina. Afm. 43 cm. In goede staat.

Bronzen boedha
Resultaat: 250 EUR

Oude antieke bronzen Chinese boedha, krijgsheer. Ca. 1900, met restvergulding. Afm.: 30 cm. In goede staat.

Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse Rosenthal bisquit porseleinen figuur. Hurkende naakte dame. Kunstabteilung Selb U.S. zone, 50-er jaren. Door F. Klimsch 1870-1960. Afm. 37 cm. In goede staat.

Theebus, zilver
Resultaat: 240 EUR

835/000 Zilveren theebus, schuitvormig knopdeksel met gedreven voorstellingen van o.a.: Zeilboot, molen, koeien en ophaalbrug, in florale omrandingen. Mr. Niekerk-Schoonhoven, anno 1928 S. Gewicht: ca...

Gouden ring met morganiet
Resultaat: 240 EUR

Gouden ring, 585/000, met morganiet. Ring met ovale zetkast met bewerkte rand. bezet met een ovaal gefacetteerde morganiet, 12x10,5mm. ca 6,6 gram. ø 56. Nieuw

Portret, 'oude man'
Resultaat: 240 EUR

Joseph van Severdonck. Belgische school. 1819-1905. Voorstelling: Herenportret. Olieverf op linnen. Afm. 48x58 cm. Cond.: R.

Schepen op woeste zee
Resultaat: 240 EUR

Gesigneerd Louis Verboekhoven, 19e eeuw. Olieverf op linnen (bedoekt). Afm. 70x50 cm. Cond.: R.

Loopgraven kijker
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65

2 Tinnen borden
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke tinnen borden. Eén maal grote Joodse tinnen schotel, 19e eeuw met jodenster, tekens etc. Eén maal gegraveerd met florale decor, 19e eeuw (scheurtje) Afm. 41 -31 cm. ø . Cond.: R/G.

Chinees Kantonese olielamp, kap + pijp
Resultaat: 240 EUR

Complete 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen petroleum stalamp met brons en figurendecors. Afm. 69 cm. In goede staat.

Postzegelverzameling Ned. I
Resultaat: 240 EUR

Verzameling Nederland gestempeld/postfris. Waaronder: Goed Willem III, zoals no. 3, 6, en 22 + tentoonstelling 1924 compleet 30er gestempeld waaronder alle kinderseries compleet + koopvaardij 1933. Po...

Armleunstoel met getorste stijlen
Resultaat: 240 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.

Biedermeier kristallen gember coup met deksel
Resultaat: 240 EUR

Kristallen Biedermeier gembercoup (chips). Afm. 40 cm. Cond.: R/G.

Glazen tafelstuk
Resultaat: 240 EUR

Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G

2 Vazen, Brussel
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Brusselse glazen vazen, 19e eeuw. Met goud decors, figuren decors en handgeschilderd. (één vaas stukje gelijmd). Afm. 34-35 cm. Cond.: R/G

F. Ullrich
Resultaat: 235 EUR

F. Ullrich. Ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 100x75 cm. Cond.: G.

Gouden muntrand met munt
Resultaat: 230 EUR

Gouden muntrand met gouden tientje, 1932. In gouden rand, 585/000, met opengewerkt driehoekig decor voorzien van getorste rand. ø 33 mm. Totaal ca. 10,6 gram. In goede staat.