Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Suikerschep, zilver.
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak, getorste steel en streepagaten heft. MT.: P.van Heumen, Schoonhoven ca. 1910,

Zilveren armband, sleutel slot
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met sleutel en slotbedel. Armband met 2 rijen jasseronschakel met in het midden 2 bedels met slot en sleutel. Voorzien van een groot veeroog. Lengte 20 cm, ca 14,5 gr. Als n...

Zilveren armband, bolletjes
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.

Cakevork, zilver.
Startprijs 30 EUR

Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, L.20 cm Cond:G

Collier van tijgeroogkralen
Startprijs 30 EUR

Collier van tijgeroogkralen, langwerpig 18x14 mm. met zilveren sluiting. Lengte 42 cm.

Suikerschep, zilver.
Startprijs 30 EUR

Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven

Lot verzilverd met glas
Startprijs 30 EUR

Acht delen plated 20/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G

Bloedkoraal en gitten
Startprijs 30 EUR

Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd

Zilver vergulde ring
Startprijs 30 EUR

Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...

Piet Eggen
Startprijs 30 EUR

Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. Voorstelling: Wilde bloemenveld. Lithografie op papier. Afm. 37x24 cm. Cond.: G.

Duitse Gravure
Startprijs 30 EUR

Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G

4 Delen verzilverd
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud plated 20e eeuw, 1 x Mexicaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

Oud boek
Startprijs 30 EUR

Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 30 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.

2 antieke vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

L.P. Boney M.
Startprijs 30 EUR

Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.

Marmeren bol
Startprijs 30 EUR

Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.

2 Medailles
Startprijs 30 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

Twee miniaturen
Startprijs 30 EUR

Eén maal vergulde lijst met reproduktie. Eén maal achter glas damesportret geschilderd in lijst. 20e Eeuw. Afm. 13x10 cm. en 11.5x12 cm. Cond.: G.

Afrikaanse sculptuur
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afm. 28 cm. In goede staat.

Lot antieke sleutels
Startprijs 30 EUR

Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.

Sabel met houten schede
Startprijs 30 EUR

Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G

Bronzen plaquette
Startprijs 30 EUR

Oude bronzen plaquette in houten lijst, 20e eeuw 17x20cm.