Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Clinometer scheepvaart
Resultaat: 60 EUR

Antieke koperen scheepvaart clinometer, observator Rotterdam (om de deining te meten). Afm. 5.5 x 19 cm. ø In goede staat.

Kandelaar, brons.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1880. In Renaissance stijl. Historisme. Afm. 54 cm. In goede staat.

3 Russisch lakwerkdoosjes
Resultaat: 60 EUR

Drie Russische lakwerk dozen, handbeschilderd met figuren decors en gesigneerd. 20e eeuw. Afm. 6-11 cm. In goede staat.

Ammoniten, 2 stel (fossielen)
Resultaat: 60 EUR

Vier prehistorische fossielle versteende ammonieten. Afm. 8-16 cm. In goede staat.

Goudweegschaal met gewichten
Resultaat: 60 EUR

Antieke weegschaal (ca. 1900) met daarbij twee gewichtenblokken. Afm. 13-45 cm. In goede staat. Glasfabriek A.H. Bakker.

Bontjas
Resultaat: 60 EUR

Lange bontjas in goede staat, lengte 125 cm. Cond.: G.

4 Vellen wild zwijn
Resultaat: 60 EUR

Vier oude wildzwijn-vellen, gedeeltelijk met snuit. Afm. ca. 70x110 cm. In goede staat.

Gestoken barometer
Resultaat: 60 EUR

Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.

Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.

Specht en snip
Resultaat: 60 EUR

Opgezette groene specht en houtsnip. Afm. 23 cm. en 28 cm. In goede staat.

Vijzels (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier diverse 18e-19e eeuwse bronzen vijzels met stampers. Afm. 11-12 cm. In goede staat.

Grote doos met koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese roodlak gegoten dekseldoos met bloesemtak en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 5x14 cm. ø. In goede staat.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 60 EUR

Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 60 EUR

Hofkalender, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1888, 1897, 1900, 1909, 1914 (2x), 1937. Totaal: 7 banden.

3x Carolina Herrera Chic
Resultaat: 60 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Drie maal Carolina Herrera Chic. (2x ca. 100 ml. en 1x ca. 60 ml.) Afm. 9-12 cm. Cond.: G.

Imari petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Kistje, Historisme.
Resultaat: 55 EUR

Antiek Duits historisme plated kistje met wapen decors en 1528. Ca. 1880. O.a.: A.D. Albrecht Dürer. Met putti's en munt op deksel van Albert Dürer. (Sleutel mist). Afm. 11x12.5x7 cm. In goede staat.

Petroleumlamp 'Majolica'
Resultaat: 55 EUR

Jugendstil majolica petroleumlamp met florale decor, ca. 1900. Afm. 57 cm. In goede staat.

Boek, religieus
Resultaat: 55 EUR

Religieus Hongaars boek, 19e eeuw. Met zeldzame kopergeslagen band (1895). Afm. 24x16x5. Redelijk goede staat.

Zakhorloge houder
Resultaat: 55 EUR

Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.

Porseleinen doosje met brons
Resultaat: 55 EUR

Decoratieve keramieken dekseldoos met bronzen monturen, 20e eeuw. Afm. 18x15x11. in goede staat.

Groot lot bestek
Resultaat: 55 EUR

Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet

Bronzen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zware Duitse bronzen renaissance stijl vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1920. Afm. 43 cm. In goede staat.