Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Stoof
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten stoof met intarsia, koperen binnenbak, in goede staat 43x37ø cm.

Bronzen hanglamp, 5 albast schalen
Resultaat: 45 EUR

Vooroorlogse bronzen hanglamp, 5 lichts met albasten lichtschalen deels gelijmd, omstreeks 1930 in goede staat, 30x55øcm. Cond:G

Tinnen Jugendstil dekseldoos
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G

2 Oude boeken 17e-18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G

Lamp (elect.)
Resultaat: 45 EUR

Antieke lampenvoet (compositie metaal) (geelectrificeerd). Ca. 1900. Afm. 59 cm. Cond.: G.

Bureaulamp, chroom met blauwe kap
Resultaat: 45 EUR

Moderne chrome bureaulamp met blauw glazen kap. Afm. 35x25x18 cm. In goede staat.

10 Messing kloppers
Resultaat: 45 EUR

Tien messing deurkloppers met leeuwenkoppen. 20e eeuw. Afm. 14x10x4 cm. In goede staat.

Lampje met putti
Resultaat: 45 EUR

Antieke Art Nouveau hanglamp 'meisje houdt lamp vast' (compositie metaal), ca. 1900. (stukje onderkant lamp gerestaureerd) Afm. 39 cm. Cond.: G.

Tinnen dienblad
Resultaat: 45 EUR

Antiek Duits keramieken dienblad met zwiebelmuster decor. Ca. 1920. En een klein Meissen porseleinen vaasje met zwiebelmuster. (Tweede helft 20e eeuw). Afm. 6-50 cm. In goede staat.

Presenteerschaal
Resultaat: 40 EUR

Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.

2 Aziatische beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Vroege antieke houtgesneden Chinese figuren. 1x knielende krijger (krimpnaden), mooie patina. Afm. 15 cm. 1x een natuurstenen gestoken figuur, China. 19e eeuw. (meerdere figuren op houten console) Afm...

2 Kaars kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee messing met brons kaarskandelaars, 18e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.

Kerkkandelaar
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kerkelijke kaarskandelaar, barokstijl. 20e eeuw. Afm. 70 cm. In goede staat.

3 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke petroleum stalampen. Ca. 1920. Twee opaline en een porselein. Zijn geelectrificeerd. 39-56 cm. Cond.: G.

2 x petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

Serie boeken
Resultaat: 40 EUR

Duitse antiquarische Brehms Tierleben Lexicon, tien-delig, Zweiterband Leipzig Verlag. Afm. 26x19x3.5 cm. In redelijk goede staat.

2 Albasten boekensteunen
Resultaat: 40 EUR

Twee albast boekensteunen met paardenkoppen. 20e eeuw. Afm. 18x16x9 cm. In goede staat.

Piano kandelaars, (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing Jugendstil pianokandelaren. Afm. 16x20x13 cm. In zeer goede staat.

Sigarenkoker
Resultaat: 40 EUR

Leren sigarenkoker met witmetalen elementen versierd met krulgravures en een rechthoekig schild in het midden. 14x7x2,5cm. In goede staat.

Bontjas
Resultaat: 40 EUR

Oude nerts bontjas, behoeft restauratie onder 1 oksel, halflang. Lengte: 108 cm.

3 hoeden + 3 badges
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke hoeden en drie oude marshal/sherrif spelden (20e eeuw) Afm. 8-33 cm. In redelijk/goede staat.

Messing kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Hollandse messing kaarsenkroonluchter, 12-lichts, Renaissance-stijl. Ca. 1900. Afm. 57x45 cm. ø. Cond.: G.

Dokterstas
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse lederen dokterstas. Afm. 32x52x26. In goede staat.

Lederen paard
Resultaat: 40 EUR

Oud lederen paard met glazen ogen. 20e eeuw. Afm. 22x41x9 cm. In goede staat.