32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Boek 'De munt der graaven van Holland' 2131
Boek 'De munt der graaven van Holland'

145 EUR

Kavel antiek koperwerk 2515
Kavel antiek koperwerk

35 EUR

Spiegel, brons. 2405
Spiegel, brons.

40 EUR

19e Eeuw pistool dolk 2235
19e Eeuw pistool dolk

85 EUR

Diverse medailles 2230
Diverse medailles

100 EUR

Kandelaar 2087
Kandelaar

170 EUR

7-Armige kandelaar 2083
7-Armige kandelaar

90 EUR

Imari petroleumlamp 2549
Imari petroleumlamp

60 EUR

Poolvos kinder-bontjas 2538
Poolvos kinder-bontjas

30 EUR

Korte dames-bontjas 2537
Korte dames-bontjas

30 EUR

3 Dummy parfumflessen (groot) 2490
3 Dummy parfumflessen (groot)

125 EUR

Pianokandelaars (stel) 2453
Pianokandelaars (stel)

40 EUR

Schaakset met wijnopener etc. 2425
Schaakset met wijnopener etc.

25 EUR

Tafelstuk met glas 2406
Tafelstuk met glas

35 EUR

Grote doos met koperwerk 2397
Grote doos met koperwerk

60 EUR

Uil (1x) 2360
Uil (1x)

30 EUR

Gestoken barometer 2346
Gestoken barometer

60 EUR

Groot lot  bestek 2299
Groot lot bestek

55 EUR

Vijzel, gedateerd 1643 2272
Vijzel, gedateerd 1643

500 EUR

Kandelaar, brons. 2251
Kandelaar, brons.

60 EUR

Barometer 2241
Barometer

60 EUR

Kistje met 12 flessen wijn 2199
Kistje met 12 flessen wijn

150 EUR

Wildhanger 2185
Wildhanger

60 EUR

Zakhorloge houder 2179
Zakhorloge houder

55 EUR