32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

A. Keizer, zandduinen 1495
A. Keizer, zandduinen

230 EUR

Harrie Maas 1002
Harrie Maas

1.700 EUR

Jan Mankes, Parelhoen 1064
Jan Mankes, Parelhoen

550 EUR

Karl Kaufmann 1056
Karl Kaufmann

600 EUR

Corneille Sculpture 1554
Corneille Sculpture

350 EUR

Peter Brouwer, Zeilboten 1551
Peter Brouwer, Zeilboten

130 EUR

Houtsnede, Jan Wittenberg 1493
Houtsnede, Jan Wittenberg

60 EUR

Romantisch stadsgezicht 1384
Romantisch stadsgezicht

175 EUR

Henry Cassiers (prent) 1371
Henry Cassiers (prent)

60 EUR

Paul Bodifee+A.C Koster 1368
Paul Bodifee+A.C Koster

45 EUR

A. Berker 1359
A. Berker

80 EUR

Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer 1332
Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer

85 EUR

3 antieke landkaarten 1319
3 antieke landkaarten

100 EUR

Noordijk, winterlandschap 1066
Noordijk, winterlandschap

300 EUR

J.M. van Beek, stadspoort met figuren 1062
J.M. van Beek, stadspoort met figuren

120 EUR

Werner Laves 1061
Werner Laves

375 EUR

Ets, Rotterdamse haven 1553
Ets, Rotterdamse haven

60 EUR

Stadsgezicht, Bijker 1549
Stadsgezicht, Bijker

75 EUR

F. Corsius, stoomboot 1547
F. Corsius, stoomboot

120 EUR

Beyer Düsseldorf 1543
Beyer Düsseldorf
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd 19e eeuw 1522
Ongesigneerd 19e eeuw

90 EUR

Stilleven J. Corens 1520
Stilleven J. Corens

25 EUR

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge 1519
Monogram W.B, stadsgezicht Brugge

35 EUR

Stadsgezicht A. Terhell 1515
Stadsgezicht A. Terhell

60 EUR