Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Boek, antiguarisch
Startprijs 40 EUR

Antiguarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afm. 9x38x31. In redelijke staat.

Tinnen kraankan, beschilderd.
Startprijs 40 EUR

Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.

Snavelkan
Startprijs 40 EUR

Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afm. 35 cm. In goede staat.

Doos divers tin
Startprijs 40 EUR

Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afm. 10-30 cm. Cond. R/G.

3 delig Perzisch messing
Startprijs 40 EUR

2x oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florade decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e eeuw. ...

4 Hohners, mondharmonika
Startprijs 40 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G

Theestoof, mahonie
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afm. 42x36 cm. In goede staat.

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 40 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Edelsteen boom
Startprijs 40 EUR

Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afm. 17 cm. In goede staat.

Boekhoud-machine Continental
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G

Lederen koffer
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afm. 40x71x42. In goede staat.

2 Kaarskandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afm. 40-47.5 cm. In goede staat.

2x Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.

Boek, Hardings of Art
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afm. 30x39x3 cm. Cond.: R.

Noten kraker
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afm. 23.5 cm. In goede staat.

Rond tonnetje
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat en stop. 19e Eeuw. Afm. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Staande lamp
Startprijs 40 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startprijs 40 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G

Paardenaanspanning, deco stuk
Startprijs 40 EUR

Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.

Dienbladen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afm. 28-50 cm. In goede staat.

Koperen treven
Startprijs 40 EUR

Twee koperen treven op hoge voet. 19e Eeuw. Afm. 24-25 cm. In goede staat.

2 Chinese plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee plaquettes versierd met Boedha's. 55x100x3,3mm en 60x10x40mm.

Cloisonné vaasjes (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afm. 12.5 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 40 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afm. 35 cm. In goede staat.