Grote vergulde houten staande lamp. Italië, ca. 1960. Afm.178 cm. In goede staat.
Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Oude Chinese roodlak theepot met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afm. 10.5x16x12.3 cm. ø. In goede staat.
Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.
Twee antieke tinnen borden. Eén maal grote Joodse tinnen schotel, 19e eeuw met jodenster, tekens etc. Eén maal gegraveerd met florale decor, 19e eeuw (scheurtje) Afm. 41 -31 cm. ø . Cond.: R/G.
Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65
Complete 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen petroleum stalamp met brons en figurendecors. Afm. 69 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese roodlak gesneden vaas met florale en vogels decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 30.5 cm. In goede staat.
Opgezette springbok, geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 71 cm. In goede staat.
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Wegens beëindiging parfumeriezaak: Zes maal parfum. 1. groot, 490 ml. Guerlain Eau de Cologne. 2. Parfum in Lalique flesje. 3. Femme Rochas. 4. Guerlain Cham d' Aromes. 5. Esteé Lauder, Private collec...
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Twee bronzen kaarskandelaren, empire stijl, 19e eeuw. Kandelaren zijn voorzien van bokkekoppen. Afm. 29 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Genealogisches Handbuch des Adels. Totaal 51 delen. Uitgaven uit de 50-er jaren.
Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.
Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat
Twee maal 18e eeuwse antiquarische boeken. Alle werken van Flavius Josephus te Amsterdam door Joannes Oosterwijk. Vol diverse gravures en kaarten (mooie lederen banden) (deel 1 en 2). Afm. 46x30x6 cm....
Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.
Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G
Opgezette Zuid Afrikaanse eland. Geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 150 cm. In goede staat.
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G
Grote twee-kleurige bronzen empire ampfora vaas met Griekse figuurdecors en deels vergulding. Midden 19e eeuw. In goede staat.