Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Dokterstas/Toilettas
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afm. 25x41x20 cm. Cond.: R.

Crucifix, (hout)
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.

Lotje gereedschap
Startprijs 40 EUR

Lot antiek smederij gereedschap 19e eeuw, 6x.

Schelpen (groot)
Startprijs 40 EUR

Twee grote tropische zeeschelpen. Afm. 22-26 cm. In goede staat.

Staande lamp met messing voet
Startprijs 40 EUR

Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x45 cm. ø. Cond.: G.

Zes delen antiek messing
Startprijs 40 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afm. 16-28 cm. Cond.: G.

WMF kandelaar
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.

Handbeschilderd bord, messing omranding
Startprijs 40 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G

Barometer
Startprijs 45 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afm. 37 cm. In goede staat.

Tablet, ovaal
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil keramieken presenteerblad met verwikkelde omranding, ca. 1910. (haarlijn). Onduidelijk gemerkt. Afm. 51x35 cm. Cond.: R/G.

Aziatische messing brander
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese messing staande brander met deksel, voorzien van drakendecor en Foo-hand. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 31x101 cm. Cond.: G.

Kruitzakje
Startprijs 50 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. In goede staat.

Petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afm. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.

Bronzen hanglamp
Startprijs 50 EUR

Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 67x71 cm. ø. In goede staat.

Messing kraankan
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afm. 33 cm. Verder in goede staat.

Koperen houtbak
Startprijs 50 EUR

Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afm. 35x39 cm. ø. In goede staat.

2 Cloisonné vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee stuks, 19e eeuwse, Japanse cloisonné vaasjes met florale decors. Afm. 16 cm. In goede staat.

Javaans verhaal op bamboe
Startprijs 50 EUR

Oud Javaans verhaal gegraveerd op bamboe, met twee munten uit Japan?. 20e Eeuw. Afm. 39x41 cm. In goede staat.

Bronzen vaas met vissen
Startprijs 50 EUR

Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 29 cm. In goede staat.

Viool in koffer
Startprijs 50 EUR

Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. In goede staat. Afm. 78 cm.

Wanddecoratie, scheepvaart
Startprijs 50 EUR

Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afm. 70x55x10 cm. In goede staat.

4 Verzameldoosjes, divers.
Startprijs 50 EUR

Vier maal diverse dekseldoosjes, 20e eeuw. Eén maal Wedgwood, één maal Russische, één maal glas, naakte dames, één maal eivorm porselein. Afm. 10-12 cm.

Houten engel console
Startprijs 50 EUR

Decoratieve houten engel console. Beschilderd, 20e eeuw. Afm. 40 cm. In goede staat.

2 Engelse messing kandelaars
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.