Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
Antieke bronzen spiegel, ca. 1900. In Roccoco stijl. Afm. 32 cm. In goede staat.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Groot lot medailles DDR verzameling (honderden). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 25x25x36 cm. Cond.: G.
Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.
Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.
Twee prachtige antieke messing pianokandelaren. Ca. 1880. Historisme. Afm. 20x10x20 cm. In zeer goede staat.
Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.
Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.
Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.
Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G
Grote antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1880. In Renaissance stijl. Historisme. Afm. 54 cm. In goede staat.
Antieke snijwerk barometer met paard en ranken. ca. 1920. In goede staat. Afm. 52 cm. Cond. G.
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.
Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.
Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.
Twee antieke tafellampen met figuren (compositie metaal). Ca. 1900. Afm. ca. 60x44 cm.ø Cond.: G.
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.
Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.
Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat
Drie delen koperwerk, 19e eeuw, hengselbak, beddepan en braadpan, 50-90cm. Cond:G
Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G
Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G
Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.
Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G
Twee vooroorlogse messing Daalderop tafellampen met florale guirlande decors. Afm. 55x45 cm. ø. In goede staat.
Antieke zes-delige messing lepelrek, in Barok-stijl. Ca. 1900. Afm. 50x48x4 cm. In goede staat.
Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Wegens beëindiging parfumeriezaak: Zes maal parfum. 1. groot, 490 ml. Guerlain Eau de Cologne. 2. Parfum in Lalique flesje. 3. Femme Rochas. 4. Guerlain Cham d' Aromes. 5. Esteé Lauder, Private collec...
Vijf grote parfumflessen (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal van een voormalige parfumeriezaak. Afm. 17-35 cm. Cond.: G.
Drie maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. EDT Guerlain, Parure, (250 ml.) 2. Guerlain Liu, (ca. 100 ml.) 3. Guerlain Metallica, (250 ml.) Afm. 10-19 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Guerlain parfum, Guet-Apens (120 ml.). 2. Guerlain parfum, Vega (60 ml.). 3. Guerlain eau de parfum, Belle Epoque (35 ml.). Afm. 9-16 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten barometer met Hollandse opschrift door H. Willemsen, Den Haag. Afm. 95 cm.
Antieke eikenhouten Mechelse kapstok met leeuwenkoppen, ca. 1900. Afm. 98x93x12 cm. Cond.: G.
Antieke Chinese bronzen wierrookbrander met perziktakken decor. Ca. 1900. (Eén reparatie). Afm. 11x17x10 cm. ø Cond.: R/G.
Hollandse eikenhouten renaissance stijl kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Ca. 1900. Afm. 120x29x11 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten voeten-stoven, waarvan één met marmerblad. Afm. 25-30 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met messing hengsel en emmer. 20e Eeuw. Afm. 41x39 ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen snavelkan met kraantje (kraanknop mist). Rococco stijl. Afm. 25 cm. In goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje op ijzeren standaard met ijzeren beslag en hengsel. 19e Eeuw. Afm. 24x17x17 cm. In goede staat.
Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.
Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.
Antieke Japanse bladzijde-keerder met signatuur. Ca. 1900. Bewerkt met boedha, en symbolen. Afm. 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese roodlak gegoten dekseldoos met bloesemtak en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 5x14 cm. ø. In goede staat.
Drie oude Chinese roodlak gegoten figuren. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afm. 15-22 cm. Cond.: G.
Twee oude Chinese roodlak boedha's, 20e eeuw. Afm. 19-20 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese roodlak gesneden vaas met florale en vogels decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 30.5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok wandconsole met vergulding. (Bovenrand bijgewerkt) Afm. 35x63x34 cm. Cond.: R.
Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).
Vier diverse 18e-19e eeuwse bronzen vijzels met stampers. Afm. 11-12 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese natuursteen gesneden hoogwaardigheidsbekleders (wijsheren), 20e eeuw, met stempels. Afm. 15-16 cm. In goede staat.
Oude Chinese roodlak theepot met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afm. 10.5x16x12.3 cm. ø. In goede staat.
Oude Duitse papieren globus door Räths Physikalischer Erdglobus, Leipzig, Sept. 1950. Afm. 52 cm. In goede staat.
Zakmes met zilveren schilden versierd met C-voluten en cartouches. Voorzien van monogram. 8x2cm. In redelijk goede staat.
Drie huiden van Zuid Afrikaanse springbokken. Afm. ca. 60 en 80 cm. In goede staat.
Opgezette groene specht en houtsnip. Afm. 23 cm. en 28 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren in Neo-stijlen. 20e Eeuw. Afm. 27-30 cm. In goede staat.
Antieke staande opaline glazen petroleumlamp met florale decor, geelectrificeerd. Ca. 1920. Afm. 46 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp in Jugendstil stijl. 20e eeuw. Afm. 54 cm. In goede staat.
Diverse brillen, -doosjes en een poederdoosje. 2 Brillenkokers, één van bakeliet en één uit ruitvormig parelmoer mozaik versierd met een gouden, 585/000, bewerkt embleem met monogram. 2 Metalen klapb...
Oude messing zeven-lichts kaarskandelaar met bloemen en robijn-rode glazen stenen. Jugendstil, ca. 1915. Afm. 32x61x11 cm. In goede staat.
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Vier oude wildzwijn-vellen, gedeeltelijk met snuit. Afm. ca. 70x110 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke tasjes, met velours buidel en petit point buidels. Met messing en plated. Afm. 15-20 cm. In goede staat.
Twee oude vergulde messing wandlampen in rococco stijl, 20e eeuw. Afm. 27-43 cm. In goede staat.
Antieke glazen stolp op houten basement, ca. 1900. Afm. 48x30x16 cm. In goede staat.
Engelse houten lectuurbak. Eerste helft 20e eeuw. Afm.53x40x25 cm. In goede staat.
Antiek lepeldoosje met plated theelepels, slotplaat en sierwerk. Ca. 1900. Afm. 6x16x7 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken 'Hochdeutsche Mundart grammatisch kritisches wörterbuch. Leipzig 1801. Afm. 8x25x29 cm. Cond.: redelijk/goed.
Twee aparte 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met vergulding. Reiger staat op schildpad en slang houdt kaarsenhouder. Afm. 28.5 cm. In goede staat.
Lot met o.a. plated, bestaande uit een tafelstoffer en blik, een kinderbeker, bonbonmandje, presenteerschaal, vaasje en diverse bestekdelen.
Antieke typemachine, Royal Barlock, ca. 1910. Afm. 27x35x35 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Carl Zeiss episcoop (Duitsland). Metaal en hout. Afm. 46x23x40 cm. In goede staat.
Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.