Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.
835/000 Zilveren miniatuur. Linnenpers met bewegende persplaat. Mr. J. Zwanenburg en Zn. - Sneek. Ca. 1920. Afm. 3x3x8 cm. Gewicht: 31 gram.
835/000 Zilveren miniatuur. Kanon op affluit met draaiende wielen en staande kanonnier met aansteekstok en zwaard. Nederlands gekeurd. Ca. 1920. Afm. 7.5x3x4 cm. Gewicht: 32 gram.
Wandelstok van bamboe hout met zilveren handgreep, 925/000, met getorste bewerking. Engels MT.: Charles Edwards, London jl.:S:1893. 98x11cm. In goede staat
Zilveren lepel, 835/000, met gedreven Amsterdams wapen, een dubbel getorste steel met putti's en bekroond met een zeilschip. Duits. Voorzien van ZI keur. 22 cm.ca 69 gram.
Stel Duitse 800/000 zilveren sierkurken met fraaie florale bovenrand. Gemerkt: Afm. 7 cm.
Zilveren slacouvert, 833/000, bestaand uit een vork en lepel met dubbele filetrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten jl.: Q:1900. Totaal ca 202 gram. 25 cm. In goede staat
Zilveren spoelkom, 830/000. Ronde kom op ronde voet versierd met een parelrand. ø 13x8 cm. Zweden, eind 20e eeuw. Ca 174 gram. Gestempeld MEMA. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, in de vorm van een Korintische zuil, op vierkante voet met parelversiering. 10x10x22 cm. Gevulde voet. In goede staat.
835/000 Zilveren broodschaal met florale opengewerkte rand met vogels. Afm. ca. 26x18 cm. Mr. Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Gewicht: 251 gram.
Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.
Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.+
Ei-lepel zilver 835/000 met fraaie ajourgezaagde bak en steel met filetrand. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven 1877