Oude eikenhouten met wortelnoten Queen Anne-stijl tweedeurs kastje met klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 81x50x33 cm. In goede staat.
Engelse stijl mahoniehouten halve maan wandtafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 68x62x36 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Engelse eikenhouten Tudor stijl bijzettafel met mooie houtgestoken poot. Ca.1930. ø 55 x 62 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandaltaar voor heiligbeeld. Tweede helft 19e eeuw. Afm. 87x60x20 cm. In goede staat.
Notenhouten biedermeier stijl bijzet klaptafel met petit -point blad, onder glas. Ca. 1920. Afm. 62x61 cm. ø . In goede staat.
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.
Kersenhouten side-table met twee lades. Stijl-kwaliteits meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x120x46 cm. In goede staat.
Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Duitse antieke eikenhouten historisme bijzettafel met vier grote historisme keramieken tegels in blad, ca. 1880. Afm, 72x42x42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten grunderzeit bijzettafel met vier historisme tegels in blad en etage, ca. 1880. Afm. 77x42x42 cm. In goede staat.
Grote witte grutterskast met schuifdeuren en 4 lades, 2e helft 20e eeuw. Naar antiek voorbeeld,. In goede staat 218x190x54cm.
Franse teakhouten salontafel, met mooie patina. Tweede helft 20e eeuw. Mooi doorleeft! In goede staat.. Afm. 52x80x150.
Hoge Franse houtgestoken plantentafel met glazen blad. Eerste helft 20e eeuw. Louis Seize stijl. Afm. ø 40 x 113 cm. Cond. G
Grote oude/Engelse lederhouten zitbank met mahoniehouten poten op koperen wieltjes. Afm. 45x65x120 cm. In goede staat.
Notenhouten Louis Philippe 19e eeuwse pianokruk met rode velours stoffering. Afm. 52x34 cm. ø In goede staat.
Eikenhouten gestoken kinderstoel met lederen bekleding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 74x42x40 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e eeuwse beschilderde Hollandse grenenhouten hoekkast, vier deurs (Barok) (stukje uit rugwand gezaagd) Verder in goede originele staat. Afm. 235x70x135 cm.
Mahoniehouten Engelse bijzettafel met lade. 19e Eeuw. Afm. 75x85x44 cm. In goede staat.
Teakhouten hoekvitrine kast met facetgeslepen glas en twee deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 186x110x80 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Eikenhouten sidetable met lades. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm, 75x50x160 cm. In goede staat.